سرویس: اجتماعی کد خبر: 392102 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

فرمانده انتظامی کرمانشاه مطرح کرد

کشف بولدوزر سرقتی در اسلام آبادغرب

مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک دستگاه بولدوزر سرقتی در شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.

کشف بولدوزر سرقتی در اسلام آبادغرب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از سرقت یک دستگاه بولدوزر متعلق به یکی از ادارات دولتی در روستاهای دهستان منصوری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پلیس در تحقیقات گسترده خود متوجه شد سرقت توسط یک باند ۳ نفره انجام شده که سردسته آن نیز کارگر همین اداره دولتی که بولدوزر متعلق به آن بوده، است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: مأموران در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی سردسته باند سرقت که جوانی ۲۶ ساله بود شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به سرقت بولدوزر که به نظر کارشناسان ارزش آن ۷۰ میلیارد ریال است، اعتراف و عنوان کرد که این کار را با همراهی و همدستی ۲ نفر دیگر انجام داده است.

سردار جاویدان گفت: در این راستا همچنین راننده تریلی نیز که اقدام به حمل بولدوزر کرده بود احضار و در بازجویی‌ها عنوان کرد از سرقتی بودن آن بی اطلاع و قرار بود که بولدوزر را به مناطق مرزی انتقال دهد اما خودروی وی در سرابله ایلام دچار نقص فنی شده و از ادامه حرکت باز می‌ایستد.

وی در پایان با اشاره به کشف بولدوزر سرقتی و معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی، از تلاش برای پیدا کردن ۲ همدست دیگر وی خبر داد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها