کد مطلب: 392186
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۹:۴۰

شکوه پابرجا در فجر سلیمانی

سینه ستبر ایران اسلامی؛ تجلیگاه بصیرت و عشق به سردار مقاومت

مرصادنیوز: کرمانشاه، سینه ستبر ایران اسلامی امروز تجلیگاه بصیرت و عشق به مقاومت بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سینه ستبر ایران اسلامی امروز در جشن بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرشورتر از همیشه شکوه وحدت و همبستگی و اقتدار ایران و ایرانی را به نمایش گذاشت.

کرمانشاهی ها همنوا با ملت ایران حماسه ای از عزت و اقتدار آفریدند و با سر دست گرفتن عکس هایی از سردار دلها در فجر سلیمانی سنگ تمام گذاشتند.

0نسل های چهارم و پنجم انقلاب هم با شادی و نشاط خو طراوت، سرزندگی و پویایی انقلاب را در 41 سالگی اش نوید می داد و به دشمن نشان داد که نه تنها انقلاب بر خلاف تهدیدهای توخالی آنها به آخر خط نرسیده بلکه این سلیمانی های آینده پرچم آرمان های انقلاب اسلامی را به دست می گیرند و تداومش را تضمین می کنند.

0همه از هر حزب و جناح و با هر عقیده و مسلکی امروز با قرار گرفتن در صفوف وحدت آفرین و سر دادن شعارهایی که هر کدامشان یک نهیب برای عقب راندن دشمنان این مرز و بوم بود، ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بصیرت خود را به رخ کشیدند.

00

در حاشیه این راهپیمایی غرفه‌هایی برپا شده بود که با استقبال راهپیمایی کنندگان همراه بود؛ یکی از این غرفه‌ها هدف قرار دادن پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق توسط مردم بود که به وسیله "دارت " انجام می‌شد، یکی دیگر درباره پاسخ مکتوب مردم به اینکه چطور سردار سلیمانی شویم و دیگری غرفه خطاطی بود که شعارهای پر تکرار مردمی با عنوان‌هایی چون "من سرباز حاج قاسم سلیمانی هستم"، خطاطی می‌شد.

گلباران هوایی شرکت کننده ها و لگدمال شدن پرچم‌های آمریکا و انگلیس زیر پای شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز از حاشیه‌های جالب این مراسم بود.

همچنین شرکت کنندگان در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن، دست نوشته‌هایی با مضامینی مربوط به سردار سلیمانی و دفاع از انقلاب و مقام معظم رهبری و لزوم شرکت در انتخابات را در دست داشتند.

گفتنی است در این راهپیمایی دو مسیر یکی چهار راه مدرس به سمت میدان آزادی و دیگری سه راهی ۲۲ بهمن تا میدان آزادی تعیین شده بود که این خیابان‌ها مملو از جمعیت پرشور مردم بود.

حماسه آفرینان راهپیمایی ۲۲ بهمن در این مراسم شعارهای "حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی / مرگ بر آمریکا، بهار آزادیه جای امام خالیه، الله اکبر و…" سر می‌دادند.

سخنان حجت الاسلام صادقی، معاون فرهنگی قوه قضائیه, پایان بخش این مراسم بود.

0

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها