کد مطلب: 392205
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۰

معاون اداره کل اوقاف کرمانشاه:

مشکلات اقتصادی مردم را از انقلاب جدا نمی‌کند

مرصادنیوز: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: مشکلات اقتصادی مردم را از نظام و انقلاب دلسرد و جدا نمی‌کند

حجت الاسلام مهدی توسلی در گفتگو با  خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: دشمن تمام توان خود را روی این گذاشته است که مردم را نسبت به انقلاب اسلامی دلسرد کند و به آنها اجازه حضور در این راهپیمایی را ندهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن عمر انقلاب و ادامه این مسیر را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به معنای واقعی در جامعه محقق شده است، عنوان کرد: کشور ایران در منطقه خاورمیانه و دنیا دارای کش و قوس‌های سیاسی بوده و همیشه هم حرفی برای گفتن داشته است.

حجت الاسلام توسلی بیان داشت: هیچ کشوری جرأت نگاه چپ به آمریکا را ندارد، اما ایران سیلی محکمی با پرتاب موشک به پایگاه‌های آمریکا زد و دشمن نیز در جواب نتوانست کاری انجام دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه به طور حتم ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت مستمری خواهند داشت، بیان کرد: با شهادت سردار قاسم سلیمانی انگیزه مردم برای حضور در راهپیمایی چند برابر شده است و به فرموده شهید بهشتی ملت ایران مانند شیشه است که اگر شکسته شود برنده‌تر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان برنده بودن کشور ایران را با تمام وجود حس می‌کنند، لذا تمام دنیا باید بدانند مردم ایران با هر طیف سلیقه و گرایش خاصی در راهپیمایی شرکت خواهند کرد و مشکلات اقتصادی آنها را از انقلاب جدا نخواهد کرد.

حجت الاسلام توسلی گفت: محور مقاومت نشأت گرفته از تفکر انقلاب اسلامی است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن به پیروزی رسیده و هنوز هم این پیروزی ادامه دارد و در گام دوم موفق تر عمل خواهد کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

آخرین اخبار

پربازدیدها