کد مطلب: 392282
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۲

مدیرعامل آبفار کرمانشاه خبر داد:

بهره‌برداری از ۲۵ پروژه آبرسانی به روستاهای کرمانشاه تا پایان سال

مرصادنیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه از بهره‌برداری از ۲۵ پروژه آبرسانی به روستاهای استان تا پایان امسال خبر داد.

فرامرز شوهانی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: ۲۵ پروژه آب رسانی به روستاها با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تا پایان سال در استان کرمانشاه به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه این پروژه یک هزار و ۲۰ خانوار و جمعیت ۴۱۴۰ نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد، افزود: در این راستا آبرسانی به روستای چرمله با یک روستا، ۲۵۰ خانوار و یک میلیارد تومان اعتبار و آبرسانی به چهار روستای مجتمع آبرسانی هفت آشیان سنقر با ۱۲۰ خانوار و یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه گفت: همچنین به دو روستا در مجتمع آبرسانی بشیرآباد با ۸۰ خانوار و ۲ میلیارد تومان اعتبار و پنج روستا در مجتمع آبرسانی کلکان با ۱۶۰ خانوار و ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار و پنج روستا در مجتمع آبرسانی شادمان با ۱۵۰ خانوار و ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار آبرسانی می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: آبرسانی به پنج روستای مجتمع آبرسانی هفت آشیان کرمانشاه با ۱۵۰ خانوار و ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار و یک روستا در مجتمع آبرسانی روستای کلاش نهنگ با ۵۰ خانوار و یک میلیارد تومان اعتبار و دو روستا در مجتمع آبرسانی بانسولاب با ۶۰ خانوار و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نیز انجام خواهد شد.

شوهانی تصریح کرد: استان کرمانشاه دارای ۲۸۸۶ روستا است که از این تعداد ۲۵۸۹ روستا با ۱۴۱ هزار و ۵۹ خانوار و ۴۹۷ هزار و ۸۷۹ نفر جمعیت دارای سکنه هستند.

وی افزود: از تعداد روستاهای دارای سکنه ۲۲۴۳ روستای آن دارای تأسیسات آب بوده و مردم از نعمت آب سالم و بهداشتی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه عنوان کرد: ۹ هزار و ۵۹ کیلومتر خطوط انتقال و شبکه توزیع و ۳۸۹ دستگاه پمپاژ در سطح استان کرمانشاه وجود دارد.

این مسئول ادامه داد: همچنین ۲۷۹ حلقه چاه و ۲۳۹ دهنه چشمه در مدار بهره برداری قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه گفت: تعداد مخازن موجود در سطح استان ۹۵۵ باب با حجم ۱۲۵ هزار و ۶۸۸ متر مکعب و تعداد قنوات نیز ۹ رشته است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها