کد مطلب: 392329
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۳

آغاز تبلیغات ستادهای انتخاباتی مجلس درشهرستان سرپل ذهاب

مرصادنیوز: تبلیغات قانونی ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سرپل ذهاب آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از بازی دراز؛  ساعت ۲۴ امشب مهلت قانونی ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شروع شد و ستادهای تبلیغاتی و هواداران نامزدهای انتخاباتی در اولین ساعت از بامداد ۲۴ بهمن ماه برای تبلیغات کاندیدای مورد نظر خود به تلاش و تکاپو افتادند .

این مهلت قانونی بعد از یک هفته به پایان می رسد و چیزی که باقی ماند پوسترها و عکسها و بنرهای تبلیغاتی بر روی در و دیوارهای شهر و بعضا˝ کف خیابانها و کوچه هاست . 

اگر ستادهای انتخاباتی در تبلیغات یک هفته ای خود رعایت نکنند و در نقاط در نظر گرفته شده تبلیغات خودرا الصاق نکنند قطعا سیمای شهر به هم خواهد خورد لذا امیدواریم که ستادهای انتخابات در نصب پوستر، عکس و بنرهای تبلیغاتی خود فقط در نقاط درنظر گرفته شده در سطح شهر اقدام کنند .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها