کد مطلب: 392331
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۱

مدیرکل راهداری کرمانشاه مطرح کرد

استقرار ۱۲ گشت دروازه‌ای در محورهای مواصلاتی کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از استقرار ۱۲ گشت دروازه‌ای در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، درباره اقدامات انجام شده در زمینه کنترل مضاعف ایمنی رانندگان و ناوگان اتوبوسی اظهار داشت: نیروهای راهداری در پاسگاه‌های پلیس راه کرمانشاه -همدان و کرمانشاه- سنندج به منظور کنترل ناوگان مسافران عبوری به صورت ۱۷ ساعته مستقر می‌شوند.

وی افزود: همچنین نظارت بر ناوگان اعزامی در گیت خروجی پایانه شهید کاویانی به عنوان پایانه اصلی استان با همکاری قرارگاه پلیس راه جهت کنترل بیشتر تجهیزات و موارد ایمنی ناوگان خروجی انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از برگزاری کلاس‌های آموزشی با حضور مدیران فنی و مدیران شرکت‌ها خبر داد و گفت: اکیپ های نظارتی نیروهای حمل و نقل به منظور کنترل بیشتر ناوگان اعزامی قبل و حین سفر تشکیل شده است.

این مسئول با اشاره به انجام گشت‌های نظارتی در محورهای مواصلاتی استان به صورت شبانه‌روزی ادامه داد: همچنین نظارت مستمر و مانیتورینگ ناوگان در حال سفر در دو شیفت انجام می‌شود.

کرمی گفت: ۱۲ گشت دروازه‌ای در طول محورهای مواصلاتی استان با همکاری تشکل‌های صنفی برای استقرار نظم و امنیت در ساعات خلأ حضور پلیس مستقر است.

وی از تقسیم تقصیر عدم رعایت قوانین و دستورالعمل‌های حمل و نقل بین رانندگان، مالکین و شرکت‌ها و لحاظ موارد تنبیهی مختلف برای آنها خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان داشت: نظارت بر مراکز مکانیزه حوزه استان و تشدید نظارت بر فعالیت مراکز طب کار استان انجام می‌شود.

وی همچنین با اشاره به ارسال پیام‌های هشدار برای جامعه هدف حمل و نقلی جهت تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و ابلاغ دستورالعمل‌ها گفت: همچنین مانیتورینگ ناوگان اعزامی و رانندگان توسط شرکت‌های پوشش دهنده کنترل می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه جلسات توجیهی درباره نحوه کنترل و بازرسی تشکیل می‌شود، افزود: اخذ شماره تماس مسافرین هنگام تهیه بلیط و ارسال مشخصات راننده و شماره صورت وضعیت برای کنترل در طول مسیر نیز انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها