کد مطلب: 392346
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۷

شریعتمداری دستور داد؛

آماده‌باش وزارت کار برای حل مشکلات مردم گیلان

مرصادنیوز: در پی بارش برف سنگین در استان گیلان "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات ، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از راه دانا ,"حجت میرزایی " معاون اقتصادی وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان معرفی شده است .

در دستوروزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی آمده است: هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده اند.
 
برخی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیر وزارتخانه های نفت، نیرو، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هلال احمر و ...درحال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدماتدر کمک رسانی  به مسئولان محلی از طریق سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود.
 
شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف  به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر یک تصمیم غلط

سازمان بازرسی پیگیر کارخانه کاشی چینی ها

مرصادنیوز: با وجود اصرار تیم اقتصادی کرمانشاه بر تصمیم غلط احداث کارخانه کاشی توسط چینی ها، مسئولان سازمان بازرسی استان در حال پیگیری موضوع هستند.

پربازدیدها