سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 392632 ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰

دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه:

۳۲ هزار نفر در کرمانشاه برگزاری انتخابات را بر عهده دارند/ انصراف ۲۰ کاندیدای مجلس

مرصادنیوز: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: ۳۲ هزار نفر در این استان برگزاری انتخابات مجلس را بر عهده دارند.

 ۳۲ هزار نفر در کرمانشاه برگزاری انتخابات را بر عهده دارند/ انصراف ۲۰ کاندیدای مجلس

بهرام سلیمانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد  اظهار داشت: استان کرمانشاه همواره در ده دوره گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی میانگین کشور با ۶۰ درصد مشارکت را کسب کرده است.

وی درباره نحوه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه افزود: به جز مرحله اخذ رأی و شمارش آرا مابقی مراحل به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیان کرد: یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۴۱۳ نفر در سطح استان کرمانشاه برای شرکت در انتخابات واجد شرایط بوده که از این تعداد ۵۸ هزار و ۲۸۰ نفر رأی اولی هستند.

سلیمانی گفت: شمار مجموع عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی و پشتیبانی برای برگزاری این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان کرمانشاه به ۳۲ هزار نفر می‌رسد.

این مسئول افزود: به منظور برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یک هزار و ۵۸۵ شعبه اخذ رأی دایر می‌شود.

وی آمار نهایی نامزدهایی که از حضور در رقابت‌ها انصراف داده‌اند ۲۰ نفر اعلام و عنوان کرد: از این تعداد هشت نفر از حوزه انتخابیه کرمانشاه، سه نفر از حوزه انتخابیه اورامانات، دو نفر از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، سه نفر از حوزه انتخابیه سنقروکلیایی، دو نفر از حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو و دو نفر از حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب از حضور در رقابت‌های این دوره مجلس انصراف دادند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها