کد مطلب: 392644
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۳

رییس کل دادگستری کرمانشاه:

حضور حداکثری مردم در انتخابات لازم و ضروری است /قانون گذاران خوبی انتخاب کنید

مرصادنیوز: رییس کل دادگستری استان کرمانشاه، حضور حداکثری مردم در انتخابات را در شرایط فعلی لازم و ضروری دانست.

 پرویز توسلی زاده در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات پیش رو اظهار داشت: به فرمایش مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات یک فریضه است، البته معتقدم که همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه ابعاد فریضه است.

وی حضور حداکثری در انتخابات را موجب تقویت توان نظام و ناکامی و ناامیدی دشمنان دانست و از امت شهیدپرور و تمام اقشار با هر گرایش فکری و نظری دعوت کرد که در انتخابات شرکت کنند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه همچنین از مردم خواست تا با دنبال کردن تفکر و راه شهید سردار سلیمانی با ادامه این مسیر به تقویت نظام کمک کرده و در فضایی که دشمن ایجاد کرده بدون هیچ هراسی این راه را ادامه دهند.

توسلی زاده با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات لازم و ضروری است، گفت: از سوی دیگر عقل و منطق هم حکم می‌کند که افراد باید در تعیین سرنوشت خود مشارکت داشته باشند.

وی افزود: به هر حال ما افرادی را می‌خواهیم که از جانب ما کشور را اداره کنند، چون کشور با قوانینی اداره می‌شود که نمایندگان مجلس تصویب می‌کنند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: ریل گذاری حرکت کشور در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… مبتنی بر قانون مجلس است، لذا به همین دلیل حضور حداکثری داشته باشند و افرادی را انتخاب کنند که یک قانونگذاری خوب منطبق بر اصول انقلابی کشور انجام دهند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه اعلام کرد:

کاهش ۵۰ درصدی مصرف بنزین در کرمانشاه

پربازدیدها