کد مطلب: 392710
جمعه ۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۹:۵۸

استاندار کرمانشاه:

حضور گسترده مردم در انتخابات موجب تشکیل مجلس قدرتمند می‌شود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب تشکیل مجلس قدرتمند و کارآمد می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند صبح امروز با حضور در پای صندوق اخذ رأی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم و مشارکت آنها در انتخابات با توجه به مسائل داخلی و خارجی که با آن مواجه هستیم و همچنین جنگ اقتصادی که دشمنان بر کشور حاکم کرده‌اند، بسیار حائز اهمیت است.

استاندار کرمانشاه افزود: این مشارکت مردم می‌تواند یک انسجام و وحدت ملی به وجود آورد و هرچه مشارکت بالاتر باشد می‌تواند یک مجلس قدرتمندی را شکل دهد که کارآمدی بیشتری داشته باشد.

وی گفت: از مردم ولایت مدار و شریف استان کرمانشاه تقاضا می‌شود که در ساعات اولیه رأی گیری رأی خود را به صندوق‌ها بیندازند و توجه داشته باشند که این رأی در سرنوشت آنها و ساختن فردایی بهتر تأثیر گذار خواهد بود.

بازوند همچنین اشاره‌ای به چگونگی فرآیند انتخابات در استان کرمانشاه داشت و عنوان کرد: در سطح استان ۱۵۸۵ شعبه اخذ رأی مستقر هستند که آرا را جمع آوری می‌کنند و طی تماسی که با فرمانداران داشتیم، اعلام کردند شاهد حضور خوب مردم در ساعت اولیه اخذ رأی بودیم.

وی همچنین در خصوص اعلام نتایج آرا گفت: امشب یا اوایل صبح فردا نتایج اعلام خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها