کد مطلب: 392719
جمعه ۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۱:۴۴

دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه:

تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است

مرصادنیوز: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهرام سلیمانی پیش از ظهر امروز با حضور در پای صندوق‌های رأی در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز طبق موعد قانونی رأس ساعت ۸ صبح فرآیند اخذ رأی در استان کرمانشاه آغاز شد و از آن زمان از طریق سامانه جامع انتخابات فرآیند رصد می‌شود و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه افزود: فرایند رأی گیری در استان کرمانشاه در ۹۶۵ شعبه شهری و ۶۲۰ شعبه روستایی در حال انجام است.

این مسئول خاطر نشان کرد: امروز تعداد 1585  صندوق اخذ رأی در استان آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند که از این تعداد ۹۶۴ شعبه آن ثابت و ۶۲۱ شعبه سیار است.

سلیمانی با بیان اینکه یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۴۱۳ نفر از مردم استان کرمانشاه در این دوره از انتخابات واجد شرایط رأی دادن هستند، گفت: تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است و به این ‌جهت هیچ مشکلی نداریم و حتی اگر ۱۰۰ درصد مشارکت داشته باشند تعرفه لازم در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اعضای شعب اخذ رأی و نمایندگان کاندیداها به طور کامل توجیه شدند که در محل اخذ رأی و شعب هیچ‌گونه پوستر و تبلیغاتی وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده باید تمام آنها را امحاء کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه در مورد تخلفات احتمالی در فرایند انتخابات بیان داشت: به این منظور دستگاه‌های نظارتی به طور دقیق موضوع را رصد می‌کنند و اگر مواردی مشاهده و یا گزارش شود حتماً با آنها برخورد خواهد شد.

سلیمانی همچنین به مردم توصیه کرد در ساعات اولیه رأی خود را به صندوق بیندازند تا در ساعت پایانی با ازدحام مواجه نشوند و همچنین با سهولت و صرف زمان کمتری رأی را به صندوق‌ها بیاندازند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه مطرح کرد

پروژه های نیمه تمام راهکار جهش تولید در کرمانشاه

مرصادنیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: نگاه ویژه‌ای به اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در سال جهش تولید داریم.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه اعلام کرد:

کاهش ۵۰ درصدی مصرف بنزین در کرمانشاه

پربازدیدها