سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 392759 ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲

رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه:

سنقروکلیایی، گیلان‌غرب و قصرشیرین بیشترین میزان مشارکت را دارند/ حضور معنادار جوانان

مرصادنیوز: رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: سنقروکلیایی، گیلان‌غرب و قصرشیرین بیشترین میزان مشارکت در انتخابات مجلس را دارند.

 سنقروکلیایی، گیلان‌غرب و قصرشیرین بیشترین میزان مشارکت را دارند/ حضور معنادار جوانان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد ابراهیم الهی تبار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برخی از شهرستان‌ها از جمله سنقروکلیایی، قصرشیرین و گیلان غرب با حضور بیش از ۶۰ درصد واجدین شرایط در انتخابات بیشترین مشارکت را داشتند.

وی افزود: ۴۸ درصد شرکت کنندگان در انتخابات خانم‌ها و ۵۲ درصد آقایان هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه جوانان در این انتخابات حضور و مشارکت معناداری داشتند، تصریح کرد: بیشترین رنج سنی ۲۵ تا ۳۵ و پس از آن ۳۵ تا ۴۵ ساله‌ها بودند.

الهی تبار همچنین با اشاره به تمدید زمان رأی گیری تا ساعت ۲۳ بیان داشت: پس از این ساعت شعبی که برای رأی دادن مراجعه کننده دارند پس از بستن درب تا ساعت ۲۴ به فرآیند رأی گیری ادامه می‌دهند و شعبی که مراجعه کننده ندارند پس از این ساعت بسته خواهند شد.

وی گفت: بعد از شمارش آرا در شعب، اطلاعات به بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها ارسال و جمع آوری می‌شود سپس شمارش آرا در اختیار حوزه‌های اصلی قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه افزود: حوزه‌های اصلی نتیجه آرا را جمع بندی کرده و برای شورای نگهبان ارسال کرده و یک نسخه هم برای مردم منتشر می‌کنند و پس از آن چنانچه کاندیدی در مورد روند اخذ رأی شکایتی داشته باشد می‌تواند به هیأت‌های اجرایی ارسال کند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها