کد مطلب: 392759
جمعه ۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۲۲:۳۰

رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه:

سنقروکلیایی، گیلان‌غرب و قصرشیرین بیشترین میزان مشارکت را دارند/ حضور معنادار جوانان

مرصادنیوز: رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: سنقروکلیایی، گیلان‌غرب و قصرشیرین بیشترین میزان مشارکت در انتخابات مجلس را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد ابراهیم الهی تبار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: برخی از شهرستان‌ها از جمله سنقروکلیایی، قصرشیرین و گیلان غرب با حضور بیش از ۶۰ درصد واجدین شرایط در انتخابات بیشترین مشارکت را داشتند.

وی افزود: ۴۸ درصد شرکت کنندگان در انتخابات خانم‌ها و ۵۲ درصد آقایان هستند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه جوانان در این انتخابات حضور و مشارکت معناداری داشتند، تصریح کرد: بیشترین رنج سنی ۲۵ تا ۳۵ و پس از آن ۳۵ تا ۴۵ ساله‌ها بودند.

الهی تبار همچنین با اشاره به تمدید زمان رأی گیری تا ساعت ۲۳ بیان داشت: پس از این ساعت شعبی که برای رأی دادن مراجعه کننده دارند پس از بستن درب تا ساعت ۲۴ به فرآیند رأی گیری ادامه می‌دهند و شعبی که مراجعه کننده ندارند پس از این ساعت بسته خواهند شد.

وی گفت: بعد از شمارش آرا در شعب، اطلاعات به بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها ارسال و جمع آوری می‌شود سپس شمارش آرا در اختیار حوزه‌های اصلی قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه افزود: حوزه‌های اصلی نتیجه آرا را جمع بندی کرده و برای شورای نگهبان ارسال کرده و یک نسخه هم برای مردم منتشر می‌کنند و پس از آن چنانچه کاندیدی در مورد روند اخذ رأی شکایتی داشته باشد می‌تواند به هیأت‌های اجرایی ارسال کند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

«کرونا» دستمایه‌ گشایش در برجام

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحلیل عملکرد در مدیریت بیماری«کرونا» نشان می‌دهد که مقصود وی از اقدامات انجام شده حاصل شدن گشایشی در برجام است.

پربازدیدها