سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 392816 ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه:

اختلافات خانوادگی در کرمانشاه ۳ نفر را به کام مرگ کشاند

مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشته شدن ۳ نفر به دلیل اختلافات خانوادگی خبر داد.

اختلافات خانوادگی در کرمانشاه ۳ نفر را به کام مرگ کشاند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ظهر روز گذشته (شنبه - سوم اسفند) وقوع ۳ فقره قتل در حوالی میدان امام حسین (ع) کرمانشاه به پلیس گزارش شد.

وی ادامه داد: پس از ردیافت این گزارش، مأموران به سرعت در محل حادثه حاضر و مشاهده کردند که ۲ مرد و یک زن در داخل خودرو به قتل رسیده‌اند

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد فرد کشته شده در صندلی عقب خودرو، همان قاتل است که ابتدا ۲ سرنشین جلو را به ضرب گلوله کشته و سپس با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه داده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان داد که فرد قاتل، داماد سابق خانواده بوده که چند سال پیش به خاطر اختلافات شخصی از دختر مقتولان جدا شده بود.

وی گفت: این فرد ظاهراً با نقشه قبلی از خاله و شوهرخاله خود که مادر زن و پدر زن سابقش بوده‌اند به بهانه پایان دادن به اختلافات قدیمی به منزلش دعوت می‌کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: زمانی که مقتولان قصد ترک منزل را می‌کنند داماد سابقشان نیز آنها را به بهانه اینکه در حوالی میدان امام حسین (ع) کار دارد همراهی و در همین محل و در فرصتی مناسب از پشت به آنها تیراندازی و موجب قتل هر دو نفرشان می‌شود.

وی ادامه داد: فرد قاتل پس از کشتن پدر و مادر همسر سابق خود با شلیک یک گلوله به زندگی خود خاتمه می‌دهد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از انتقال اجساد افراد جان باخته به پزشکی قانونی خبر داد.

سرهنگ آمویی در پایان با ابراز تأسف از وقوع این حادثه دلخراش، افراد را به خویشتن داری دعوت کرد و گفت: پاشیده شدن بذر تنفر در وجود افراد و عدم گذشت نسبت به اتفاقات قبلی چنین فجایعی را ایجاد می‌کند که باید از بروز آنها جلوگیری کرد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها