کد مطلب: 394312
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۵ - ۱۸:۳۰

محسن رضایی: بمب ویروسی کرونا؛ جنگ جهانی سوم است

مرصادنیوز: محسن رضایی در اینستاگرام نوشت: جنگ جهانی سوم جنگ سلامت است و به جای بمب اتم ویروس کرونا و مانند آن سرنوشت قدرت‌ها را تعیین خواهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از مشرق , محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود جنگ جهانی سوم را جنگ بر سر سلامت دانست که سرنوشت قدرت ها را تعیین می‌کند.

متن پست دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:

"بمب ویروسی کرونا

تاریخ بشر از قرن‌های گذشته تاکنون هجمه‌ای به وسعت کرونا سراغ ندارد که تمامی کشورها و ملت‌ها را درگیر کرده باشد. در این میان نکته مهم؛ ضعف شدید پیشرفته‌ترین کشورهای جهان، یعنی اروپا و آمریکا در مقابل این رویداد درمانی و بیولوژیک است. همین اتفاق چالش‌ها و اشکالات ناپیدا اما جدی فرهنگ و تمدن غرب را به نمایش گذاشت.

در دو جنگ‌جهانی همه کشورها و ملت‌ها وارد نشدند ولی در هجوم کرونا همه ملت‌ها درگیر شدند.
جنگ جهانی سوم جنگ سلامت است و به جای بمب اتم ویروس کرونا و مانند آن سرنوشت قدرت‌ها را تعیین خواهند کرد این حادثه یا زیر سر رژیم اشغالگر قدس است و یا زیر سر آمریکا و یا مشترک هر دو است. هرچه باشد کنترل آن از دستشان خارج شده است و به جان خودشان هم افتاده است. به هر حال برای دفع این بلا از کشورمان و سلامتی همه مردم جهان دعا کنیم".

nnnmmm

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

«کرونا» دستمایه‌ گشایش در برجام

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحلیل عملکرد در مدیریت بیماری«کرونا» نشان می‌دهد که مقصود وی از اقدامات انجام شده حاصل شدن گشایشی در برجام است.

پربازدیدها