کد مطلب: 394348
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۶ - ۱۴:۴۹

در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا صورت گرفت؛

همکاری موثر مردم و اصناف شهرستان اسلام آبادغرب در تعطیلی بازار

مرصادنیوز: همکاری موثر مردم و بخصوص اصناف و بازاریان با مجموعه ستاد مدیریت ویروس کرونا در شهرستان مهمترین رکن برای قطع زنجیره این ویروس منحوس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در بازدیدی که با حضور فرماندار ، دادستان ، معاون سیاسی فرمانداری، رئیس اتاق اصناف و همکاری بسیج اصناف از سطح شهر بعمل آمد.

حیدری فرماندار اسلام آبادغرب گفت: خوشبختانه اصناف و بازاریان شهر اسلام آبادغرب با درک دقیقی که از شرایط موجود دارند، برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع چرخه آن طی حرکتی هماهنگ با ستاد مدیریت کرونا شهرستان نسبت به تعطیلی واحد های صنفی‌خود اقدام نمودند که جای قدردانی ویژه دارد.

وی افزود :امروز هم به تعداد معدودی از واحد هایی که فعال بودند تذکرات ارشادی به منظور پیوستن به حرکت سنجیده بازاریان داده شد و امیدوارم که همگی از فرصتهای موجود برای جلوگیری از تجمعاتی که میتواند برای سلامتی شهروندان خطرساز باشد بر اساس وظایفی که متوجه فرد فرد جامعه میشود استفاده کنند.

حیدری عنوان داشت: توصیه های دلسوزانه کادر درمانی و ستاد پیشگیری شهرستان باید مد نظر همه شهروندان گرامی قرار گیرد و انتظاراست همه عزیزان از حضور و اجتماعات سطح شهر به جز در موارد ضرور و تهیه اقلام مواد غذایی و مورد نیاز جدا پرهیز کنند.

فرماندار در ادامه این بازدید به ترافیک سطح شهر اشاره وبیان داشت: متاسفانه تردد خودروها در سطح شهر برای مسئولین شهرستان ایجاد نگرانی کرده و تمنا داریم از ترددهای غیر ضرورحتی با خودرو پرهیز گردد.

در پایان فرماندار اضافه نمود: این بازدیدها تا زمان بهبودی اوضاع و کنترل بیماری مهلک ویروس کرونا برای سلامتی مردم عزیز ادامه خواهد داشت و همچنان محتاج همکاری مردمان شهرستان برای پیشگیری و مدیریت این بیماری هستیم و انشالله با پایان یافتن شرایط موجود همه در کنار هم به روال عادی زندگی باز خواهیم گشت.

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد

«کرونا» دستمایه‌ گشایش در برجام

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تحلیل عملکرد در مدیریت بیماری«کرونا» نشان می‌دهد که مقصود وی از اقدامات انجام شده حاصل شدن گشایشی در برجام است.

پربازدیدها