سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 394425 ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸

مدیر گروه جهادی شهید سردار قاسم سلیمانی جوانرود مطرح کرد:

تولید روزانه ۱۰ هزار عدد ماسک به همت بسیجیان جوانرودی

مرصادنیوز: مدیر گروه جهادی شهید سردار قاسم سلیمانی شهرستان جوانرود از تولید روزانه ۱۰ هزار عدد ماسک به همت بسیجیان این شهرستان خبر داد.

 تولید روزانه ۱۰ هزار عدد ماسک به همت بسیجیان جوانرودی

مهرداد قادری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد از راه اندازی کارگاه تولید ماسک خبر داد و اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا خواهران این گروه جهادی در راستای رفع نگرانی‌ها و اضطراب مردم و همچنین کمک به کادر درمانی استان اقدام به تهیه ماسک کردند.

مدیر گروه جهادی شهید سردار قاسم سلیمانی شهرستان جوانرود افزود: در حال حاضر این کارگاه با ۶۰ درصد توان روزانه ۱۰ هزار عدد ماسک تولید می‌کند که در آینده نزدیک توان تولید را به ۱۰۰ درصد خواهیم رساند.

0

وی تصریح کرد: این جوانان با پشتوانه‌های مردمی و همکاری ۳۰ خیاط بسیجی که با شیوع بیماری کارگاه‌های خیاطی آنها تعطیل شده است، از ۴ فرودین ماه ۹۹ فعالیتشان را شروع کرده‌اند.

مدیر گروه جهادی شهید سردار قاسم سلیمانی شهرستان جوانرود خاطر نشان کرد: در شرایط بحران کار جهادی می‌تواند بسیار کارساز باشد و مردم با مشاهده تلاش این جهادگران احساس آرامش می‌کنند.

وی بیان داشت: این گروه جهادی آمادگی دارد تا زمانی که نیاز است تولید ماسک داشته باشند.

قادری گفت: البته در صورت همراهی مسئولین این کارگاه می‌تواند به صورت دائم فعالیت کند و اشتغالزایی برای این ۳۰ نفر را تامین‌کند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها