کد مطلب: 394525
یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۹:۰

کتابی که می‌توانید در ایام قرنطینه بخوانید

مرصادنیوز: کتاب خلاقانه «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به عنوان اولین پیامبر و فرازوشیب‌های زندگی پیامبران را تصویر می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از دانا  جهان امروز حجم عظیمی از اضطراب‌ها را می‌آفریند و هر مکتبی نسخه‌ای برای آرامش و مقابله با آن دارد. تفکر اسلام اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسیله برای آرامش را ذکر و یاد خدا می‌داند، ولی با توجه به ابعاد مختلف ساختار خاکی بشر، راهکارهای دیگری همچون: نگاه به آب و سبزه و ... را نیز توصیه کرده است.

در علم امروزی راهکارهای درست و نادرست مختلفی برای غلبه بر اضطراب پیشنهاد شده است، یکی از روش‌های جالب رنگ آمیزی کتاب نقاشی برای بزرگسالان است. در این راستا و در این روزهای کرونایی یکی از محصولات انتشارات کتاب جمکران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کتاب خلاقانه‌ «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به‌عنوان اولین پیامبر و فراز و نشیب زندگی پیامبران را تصویر می‌کند و نسخه سیاه و سفید به شکلی تهیه و طراحی شده که جمع خانواده را برای ساعتها دور هم جمع می کند تا آن را رنگ‌آمیزی کنند.

نکته ویژه آنکه خروجی کار یک تابلو خاطره و ماندگار از کار گروهی خانواده و در این روزگار خواهد شد که برای تهیه کتاب (با تخفیف ۲۵%) می‌توانید با کد تخفیف norouz99 به اینجا مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

انتقاد کارشناسان از میانبر غلط دولت برای کنترل تورم

حیثیت پول ایران در گرو صفرها

مرصادنیوز: کارشناسان اقتصادی معتقدند که میانبر غلط دولت برای کنترل تورم منجر به بی‌اعتباری پول ملی می‌شود و باید در این سیاست اقتصادی تجدیدنظر کرد.

پربازدیدها