سرویس: تازه های سایت کد خبر: 394525 19:00 - 1399/01/10

کتابی که می‌توانید در ایام قرنطینه بخوانید

مرصادنیوز: کتاب خلاقانه «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به عنوان اولین پیامبر و فرازوشیب‌های زندگی پیامبران را تصویر می‌کند.

 کتابی که می‌توانید در ایام قرنطینه بخوانید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از دانا  جهان امروز حجم عظیمی از اضطراب‌ها را می‌آفریند و هر مکتبی نسخه‌ای برای آرامش و مقابله با آن دارد. تفکر اسلام اصلی‌ترین و مهم‌ترین وسیله برای آرامش را ذکر و یاد خدا می‌داند، ولی با توجه به ابعاد مختلف ساختار خاکی بشر، راهکارهای دیگری همچون: نگاه به آب و سبزه و ... را نیز توصیه کرده است.

در علم امروزی راهکارهای درست و نادرست مختلفی برای غلبه بر اضطراب پیشنهاد شده است، یکی از روش‌های جالب رنگ آمیزی کتاب نقاشی برای بزرگسالان است. در این راستا و در این روزهای کرونایی یکی از محصولات انتشارات کتاب جمکران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کتاب خلاقانه‌ «دوران زندگی» داستان دوره‌های زندگی بشر به زبان ساده و کوتاه است. این روایت کوتاه ماجرای خلقت بشر و هبوط آدم به‌عنوان اولین پیامبر و فراز و نشیب زندگی پیامبران را تصویر می‌کند و نسخه سیاه و سفید به شکلی تهیه و طراحی شده که جمع خانواده را برای ساعتها دور هم جمع می کند تا آن را رنگ‌آمیزی کنند.

نکته ویژه آنکه خروجی کار یک تابلو خاطره و ماندگار از کار گروهی خانواده و در این روزگار خواهد شد که برای تهیه کتاب (با تخفیف ۲۵%) می‌توانید با کد تخفیف norouz99 به اینجا مراجعه کنید.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها