کد مطلب: 394710
جمعه ۱۳۹۹/۱/۱۵ - ۹:۲۵

تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری در کرمانشاه تا ۲۰ فروردین

مرصادنیوز: واحدهای صنفی غیر ضروری در کرمانشاه تا ۲۰ فروردین تعطیل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بر اساس اطلاعیه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، اتاق اصناف کرمانشاه و اداره اماکن نیروی انتظامی واحدهای صنفی غیر ضروری که در کرمانشاه فعال هستند تا ۲۰ فروردین تعطیل است.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تمدید طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ماه و دستور استانداری کرمانشاه و همچنین با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از آن، تمامی صنوف کرمانشاه به غیر از صنوفی که با معیشت مردم در ارتباط هستند موظف هستند تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ تعطیل باشند.

ضمن خواهش و در خواست از بازاریان خوب کرمانشاه از رؤسای اتحادیه‌ها و بازرسین اتاق اصناف خواهشمندیم به واحد ها و اعضا خود سریعاً اطلاع رسانی کنند اتحادیه‌های محترم توجه داشته باشند این بخشنامه لازم اجراست و اتحادیه‌ها موظف هستند هرکدام جداگانه به اعضا خود هم اطلاع رسانی کنند و هم دقیقاً بازرسی از مغازه‌ها و پاساژها صنوف خود داشته باشند و تعطیل نمایند و هر گونه مشکل سریعاً به اداره محترم اماکن و بازرسی اصناف اعلام کنند.

واحدهای صنفی غیر ضروری طبق لیست طرح فاصله گذاری اجتماعی کماکان تا ۲۰ فروردین ۹۹ تعطیل هستند و حتماً اجرای این مورد تعطیلی اعضا به عهده اتحادیه‌ها است.

لازم به ذکر است بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه برای کالاهای اساسی و ضروری مردم را عرضه می‌نمایند، جهت نظارت فعالیت می‌کنند.

سلامتی و شادکامی همه همشهریان و خانواده بزرگ اصناف را آرزومندیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها