کد مطلب: 394725
جمعه ۱۳۹۹/۱/۱۵ - ۱۵:۰

در گفتگو با مرصاد مطرح شد

تولید روزانه بیش از ۲ هزار ماسک به همت گروه جهادی منتظران المهدی

مرصادنیوز: مدیر گروه جهادی منتظران المهدی (عج) گیلان غرب از تولید روزانه بیش از ۲ هزار ماسک به همت این گروه جهادی خبر داد.

 

ایوب الهی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: گروه جهادی منتظران المهدی (عج) گیلان غرب با ۵۰ نفر عضو از روزهای اولیه انتشار ویرس کرونا در استان کرمانشاه، جهت مقابله با این بیماری کمر همت هستند و به میدان‌آمدند.

0

مدیر گروه جهادی منتظران المهدی (عج) گیلان غرب افزود: یکی از اقدامات این گروه جهادی، راه اندازی کارگاه تولیدی گان و ماسک بهداشتی است.

وی با بیان اینکه این گروه جهادی اقدامات خود را از ۲۵ اسفند ۹۸ شروع کرده است، گفت: این کارگاه تولید ماسک در قالب قرارگاه جهادی مبارزه با کرونا روزانه بیش از ۲ هزار ماسک تولید و در مناطق مختلف استان توزیع می‌کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز یکی از نیازهای ضروری حوزه بهداشت و درمان لوازم بهداشتی و محافظت شخصی برای پزشکان و پرستاران است، بیان داشت: این گروه جهادی همچنین در جهت تهیه و تولید گان با مشارکت مردم و خیرین اقدامات ارزشمندی انجام داده است.

 

ایوب الهی تصریح کرد: بر این اساس در این کارگاه روزانه ۴۰ دست گان تولید و در اختیار مراکز درمانی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: البته در صورت حمایت این تعداد را می‌توانیم افزایش دهیم و همچنین در آینده‌ای نزدیک تولید دست کش را نیز به این‌میزان‌تولیدات اضافه خواهیم کرد.

مدیر گروه جهادی منتظران المهدی (عج) گیلان غرب بیان داشت: این گروه جهادی از زمان انتشار ویروس اقدام به گندزدایی و ضدعفونی سطح شهر و اماکن عمومی کرده و در حال حاضر روزانه ۲ بار این کار را انجام‌می دهند.

ایوب الهی افزود: با همکاری هیأت رزمندگان اسلام شهرستان گیلان غرب توانستیم تعداد ۵۰ خانواده نیازمند و ۱۲ دست فروش را که به علت انتشار بیماری کرونا شغلشان تعطیل شده بود شناسایی و برای هر خانواده یک بسته غدایی به ارزش ۴۰۰ هزار تومان تهیه کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها