کد مطلب: 394941
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۱۹ - ۱۰:۴۷

معرفی یک شخص معلوم‌الحال به عنوان نماد سینه‌ستبر ایران اقدامی ضدفرهنگی بود

مرصادنیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: معرفی یک شخص معلوم‌الحال به عنوان نماد سینه‌ستبر ایران اقدامی ضدفرهنگی بود و رسانه‌ای که کلیپ این موضوع را منتشر کرد باید عذرخواهی کند.

حجت‌الاسلام یوسف احمدی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به برخی هنجارشکنی‌های اخیر با معرفی نمادهای ناشایست برای کرمانشاه اظهار داشت: متاسفانه برخی مواقع شاهد هنجارشکنی هستیم اما کسی اعتراض نمی کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری در سفر به کرمانشاه افرادی نظیر سردار کابلی را که از افتخارات کرمانشاه بوده به علما و بزرگان ما معرفی کردند، همچنین معظم له با حضور در مجموعه آل‌آقا که از نوادگان مرحوم بهبهانی بوده و همچنین حضور بر مزار آیت‌الله نجومی و شهدا به همه ما متذکر شدند که در کرمانشاه بزرگانی داریم که به نام آنها استان کرمانشاه را می شناسند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: اینکه مقام معظم رهبری، کرمانشاه را سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی نامیدند به دلیل غیورمردی، رشادت و ایستادگی مردم کرمانشاه بوده است.

حجت‌الاسلام احمدی گفت: کرمانشاه همواره در مسیر راه کربلا بوده و با نگاه به فلسفه و تاریخ عزاداری می‌بینیم که مردم کرمانشاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه کربلا و ارتباط قلبی با سید‌الشهدا از متقدمین بودند.

وی تصریح کرد: با این مطالب منتشر شده، حدود ۱۰ هزار شهیدی که کرمانشاه تقدیم انقلاب کرده همچنین شهدای مدافع حرم که پاسدار حرم اهل بیت(ع) بودند و افرادی که در این آب و خاک نقش آفرین بودند، نادیده گرفته شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: انتشار کلیپی که در آن کرمانشاه را به نام یک فرد بشناسند از مسئولان یک رسانه کاری بعید و یک حرکت ضد فرهنگی بود که باعث تشویش اذهان عمومی شد و همگان تشکیک کردند که چرا چنین کلیپی باید پخش شود.

حجت الاسلام احمدی گفت: فردی که ادعا می‌کند، کرمانشاه را به نام او می شناسند و تا نام کرمانشاه می آید نخستین چیزی که به اذهان متبادر می شود نام او است، باید بداند که چه چیزی باعث شده این گونه شود، در واقع با این سخن تمام زحمات، رشادت‌ها، سلحشوری ها و دلاوری های شهدا، آزادگان، جانبازان و خانواده های آنها که عمر خود را صرف کرمانشاه کردند کنار گذاشته می شود.

وی گفت: سخنان این فرد و انتشار کلیپ وی سبب شد که دیگران درباره کرمانشاهی که به عنوان مخزن الاسرار شناخته می شد تردید کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان کرد: سر زدن این حرکت را از هیچ کس برنمی تابیم و بر همین مبنا از دادستان درخواست کرده‌ایم با افرادی که این روش را پایه‌ریزی کردند برخورد شود زیرا سبب شکسته شدن حرمت‌ها شده است.

وی عنوان کرد: با چنین اقداماتی حریمی باقی نخواهد ماند و تلاش و زحمات دیگران بر باد داده خواهد شد. از چنین حرکات ضد فرهنگی انتقاد شدید داریم و منتظر عذرخواهی مسئولان امر و پخش آن در همان رسانه هستیم یا اینکه باید از نظر قانونی با آنها برخورد شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

تعمیق دوقطبی نژادی، آمریکا را به سمت بحران می‌کشاند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: تعمیق دوقطبی نژادی در آمریکا که ترامپ هم به آن دامن می‌زند این کشور را به سمت بحران می‌کشاند.

پربازدیدها