کد مطلب: 396241
شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۱:۴۴

نایب رییس شورای شهر کرمانشاه مطرح کرد:

حمایت قاطع اعضای شورای شهر از شهردار کرمانشاه/ هشت عضو از عملکرد طلوعی راضی هستند

مرصادنیوز: نایب رییس شورای شهر کرمانشاه از حمایت و رضایت هشت نفر از اعضای شورای شهر از عملکرد شهردار خبر داد.

ابراهیم مرادی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: هشت نفر از اعضای شورای شهر کرمانشاه از عملکرد شهردار راضی هستند.

وی با بیان اینکه این رضایت اعضای شورا با توجه به رضایتمندی مردم است، گفت: مدیران شهر به خاطر سلامت کاری، صراحت لهجه و سابقه خوب شهردار را قبول دارند.

نایب رییس شورای شهر کرمانشاه افزود: آقای طلوعی از نظر ما نمره خوبی دارد و باید در مورد وی منصفانه قضاوت کنیم و ببینیم شهر را چگونه به وی تحویل دادیم و امروز در چه وضعیتی هستیم.

مرادی، استفاده درست و صحیح از بودجه‌های شهرداری را از نکات مثبت کارنامه شهردار کرمانشاه بر شمرد و بیان داشت: آقای شهردار تعامل خوبی با مدیران استانداری و سایر مدیرانی دارد که هر شهردار باید با آنها همکاری های لازم را داشته باشد .

وی تصریح کرد: اختلاف  سه نفر از اعضای شورای شهر با شهردار کرمانشاه نشان دهنده اختلاف شورای شهر با شهردار نیست که این اختلاف باید تحلیل شود که کجا شخصی و کجا قانونی است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها