کد مطلب: 396257
شنبه ۱۳۹۹/۲/۲۷ - ۱۸:۶

مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد:

آغاز ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی امسال

مرصادنیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: ساخت ۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی طی امسال در این استان آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مسعود شریفی امروز شنبه در جلسه هم اندیشی فعالان بخش صنعت ساختمان استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، به ارائه توضیحاتی در خصوص طرح اقدام ملی پرداخت و اظهار داشت: ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی سهمیه استان است که ساخت ۹ هزار واحد آن امسال آغاز خواهد شد.

0

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: تعداد واحدهای قابل ساخت در اراضی دولتی، راه و شهرسازی و بنیاد مسکن ۷۲۰۰ واحد است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین تعداد واحدهای قابل ساخت توسط تعاونی‌ها، بنیاد شهید و واحدهای نیمه تمام و … در اراضی غیردولتی ۵۰۰۰ واحد است که در مجموع ۱۲ هزار و ۲۰۰ واحد می‌شود.

وی تصریح کرد: تهیه زمین در طرح اقدام ملی مسکن به سه روش ۹۹ ساله، اقساطی و فروش مشارکتی صورت می‌گیرد و همچنین به این منظور تفاهم‌نامه همکاری با وزارت دفاع، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت آموزش و پرورش و وزارت صمت منعقد شده است.

شریفی بیان داشت: ۵۰ درصد تخفیف بابت صدور پروانه شهرداری، ۵۰ درصد تخفیف نظام مهندسی و پرداخت وام از جمله مزایای طرح اقدام‌ملی است.

وی گفت: همچنین ۱۶۰ میلیون تومان تسهیلات برای بافت‌های فرسوده کرمانشاه در نظر گرفته شده است که این مبلغ در شهرستانها ۱۴۰ میلیون تومان است و این می‌تواند شرایط خوبی برای متقاضیان این طرح ایجاد کند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها