کد مطلب: 396271
یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۲۸ - ۱۲:۴۷

مدیرکل بهزیستی کرمانشاه مطرح کرد:

۱۳۲ نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: ۱۳۲ نفر متقاضی تاسیس مراکز مثبت زندگی در این استان هستند.

فاطمه رضوان مدنی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   از ثبت نام ۱۳۲ متقاضی راه اندازی مراکز مثبت زندگی (مراکز خدمات بهزیستی) در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان از ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ۶ خرداد سالجاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی به منظور تأسیس مراکز خدمات بهزیستی (مثبت زندگی) از متقاضیان حقیقی و حقوقی واجد شرایط برای صدور مجوز از سوی این سازمان طی فراخوانی دعوت به همکاری کرده است، افزود: متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه اینترنتی در نظر گرفته شده به نشانی(http://centers.behzisti.net) مراجعه کنند.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، محور فعالیت مراکز مثبت زندگی یا مراکز خدمات بهزیستی، خانواده‌ها خواهند بود و پرونده‌های مددکاری اجتماعی خانوار به صورت الکترونیکی برای تمام مددجویان مستمری بگیر سازمان بهزیستی در این مراکز شکل خواهد گرفت.

این مسئول یادآور شد: مددجویان می‌توانند خدمات اولیه مثل تشکیل پرونده و همچنین درخواست‌های خود را از طریق مراکز مثبت زندگی پیگیری کنند و این مراکز در راستای خدمات ادارات بهزیستی شهرستان قرار دارند یعنی به صورت الکترونیکی درخواست‌ها به ادارات بهزیستی شهرستان ارجاع و اقدامات لازم صورت می‌گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

آخرین اخبار

پربازدیدها