سرویس: اجتماعی کد خبر: 396379 17:20 - 1399/02/31

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

شناسایی ۱۱۹ مورد ابتلای جدید/ آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه از مرز ۳هزار نفر گذشت

مرصادنیوز: رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با تایید ابتلای ۱۱۹ مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید .

شناسایی ۱۱۹ مورد ابتلای جدید/ آمار مبتلایان به کرونا در کرمانشاه از مرز ۳هزار نفر گذشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با تایید ابتلای ۱۱۹ مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید .


مهدی محمدی اظهار داشت: با شناسایی ۱۱۹ مورد جدید بیماران مبتلا به کرونا که ۷ مورد آن مربوط به بیماران بستری و ۱۱۲ مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۳۰۷۴ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته با ثبت یک مورد فوت، جمع جانباختگان کرونا در استان از شیوع اپیدمی تا کنون به ۹۶ نفر رسید.

رییس کمیته اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از مجموع تعداد مبتلایان استان، ۷۳۷  نفر جزو بیماران بستری و ۲۳۳۷ نفر نیز جزو بیماران سرپایی هستند. 

وی بیان داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز ۳۴۴۰ نفر بستری شدند که از این تعداد ۳۱۷۷ نفر ترخیص شده و ۱۶۷ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری هستند.

محمدی گفت: با انجام ۴۶۳ نمونه آزمایش شده در روز گذشته، تا کنون ۱۳۹۳۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها