کد مطلب: 396412
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۳:۲۶

در مرحله دوم کمک‌های مومنانه صورت گرفت؛

توزیع 1500 بسته معیشتی در اسلام آبادغرب + تصاویر

مرصادنیوز: 1500 بسته معیشتی در مرحله دوم کمک مومنانه میان نیازمندان اسلام آباد غرب توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  در لبیک به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک مومنانه توزیع دومین مرحله کمکهای مومنانه شامل 1500 سبد غذایی با همکاری قرارگاه جهادی ستاد اجرائی فرمان امام(ره)، خیرین و گروه های جهادی سپاه ناحیه اسلام آبادغرب در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا آغاز شد.

حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آباد غرب در این آیین گفت: در لبیک به فرمایش رهبری تا به امروز بیش از 15 هزار کمک مومنانه توسط قرارگاه مواسات و همدلی با همکاری مسئولین، خیرین و گروه‌های جهادی شهرستان  به خانواده‌های نیازمند صورت‌گرفته و در این مرحله نیز به همت سپاه پاسداران بعنوان دبیر قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان بیش از 1500 خانوار سبد غذایی و کمک های مومنانه را دریافت می کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین، گفت: کمک های مومنانه ادامه دارد و انشاءالله با یاری قرارگاه مواسات شهرستان توسط خیرین، خانواده‌های بیشتری تحت حمایت و کمک مومنانه قرار می گیرند.

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در این آیین گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سپاه در عرصه های مختلف از جمله گندزدایی و ضدعفونی، راه اندازی دو نقاهتگاه در سطح شهرستان، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، کمک به مدافعان سلامت در بحث غربالگری و تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده با حمایت از اقشار آسیب پذیر در خدمت مردم شریف شهرستان بوده است.

وی افزود: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه  قرارگاهی در سطح شهرستان به ریاست امام جمعه و دبیری سپاه شهرستان تشکیل شده که موجب هم افزایی بین نهادهای حمایتی، خیرین و موسسات خیریه شهرستان شد.

سرهنگ باوندپور گفت: امروز در مرحله دوم این رزمایش  1500 خانوار نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر که به همت خیرین شهرستان بسته های معیشتی  به ارزش 500 میلیون تومان که هر بسته به ارزش 330هزار تومان شامل برنج، روغن و دیگر اقلام خوراکی برایشان تهیه شده و در بین این خانواده ها توزیع می شود.

 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها