کد مطلب: 396420
پنجشنبه ۱۳۹۹/۳/۱ - ۱۷:۲۲

طی ۲۴ ساعت گذشته؛

۱۲۷ مورد ابتلای جدید به بیماری کرونا در کرمانشاه شناسایی شد

مرصادنیوز: ۱۲۷ مورد ابتلای جدید به بیماری کرونا در استان کرمانشاه شناسایی شد و با این تعداد آمار مبتلایان به سه هزار و ۲۰۱ نفر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۷ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در استان کرمانشاه تایید شد که ۱۲ نفر از آنها افراد بستری در بیمارستان بودند.

در مجموع شمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمانشاه به سه هزار و ۲۰۱ نفر رسید که ۷۴۹ نفر بیماران بستری در بیمارستان و ۲۴۵۲ نفر افراد سرپایی بودند.

 متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد فوت سه نفر از هم استانی ها بر اثر ابتلا به ویروس کرونا بودیم و مجموع فوت شدگان ناشی از این بیماری به ۹۹ نفر رسید.

 از ابتدا تاکنون سه هزار و ۵۲۴ نفر در بیمارستان‌ها بستری شدند که تاکنون سه هزار و ۲۵۲ نفر ترخیص شده اند و در حال حاضر ۱۷۳ نفر بستری هستند.

 با انجام ۵۴۳ آزمایش جدید شمار آزمایش های انجام شده برای تشخیص کرونا در استان کرمانشاه به ۱۴ هزار و ۴۶۵ مورد رسید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

آخرین اخبار

پربازدیدها