کد مطلب: 396432
جمعه ۱۳۹۹/۳/۲ - ۱۱:۴۳

فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

روز قدس نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: روز قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم مطرح است .

سرهنگ سلطان قلی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ضمن حمایت از مسلمانان ستم‌دیده فلسطین اظهار داشت: روز قدس روزی است که مردم با حضور حماسی و پرشکوه خود آینده مردم فلسطین را که در صف مقدم انواع ظلم ها قرار گرفته اند، رقم می زنند.

وی افزود: امروز بر مااست که قدس شریف به عنوان قبله اول مسلمین هدف انواع اهانت ها واقع شده است بنابراین امت اسلامی بیش از گذشته به وحدت و حمایت از مردم مظلوم فلسطین همت کنند.

سلطان قلی گفت: روز جهانی قدس بر حسب ابتکار امام بزرگوار ، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نام گرفت تا یک جبهه جهانی اسلام در مبارزه با استکبار و صهیونیست تشکیل شود.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه بیان کرد:روز قدس موهبت نظام جمهوري اسلامي با بركت كلام حضرت امام (ره) است تا هرگز نام فلسطين خاموش نشود و مردم فلسطين به حق خود برسند.

سلطان قلی با اعلام اینکه قدس محور جهان اسلام است و مابین شیعه و سنی اختلافی وجود ندارد، تصریح کرد: برخی با دشمنی به دنبال ایجاد تفرقه میان آنها هستند اما هر ساله شاهد جنایات صهیونیست ها در فلسطین هستیم با این حال مجامع جهانی و حقوق بشری در قبال این جنایات روزه سکوت در پیش گرفته و اتفاقات یکسال اخیر دیگر کشورها نظیر فرانسه به سرعت پوشش داده می شود.

وی گفت: پیام روز جهانی قدس پیام وحدت، انسجام و قیام مسلمانان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری مستکبران است و ان شاالله شاهد به تحقق رسیدن نابودی اسراییل قبل از ۲۵ سال باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها