کد مطلب: 396433
جمعه ۱۳۹۹/۳/۲ - ۱۱:۳۸

پیام فرماندار پاوه به مناسبت روز قدس

مرصادنیوز: فرماندار پاوه به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس پیامی صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، در متن این پیام چنین است:

قدس شهر نماز، شهر شب اسرا، شهر کسانی که به آسمانها سفر کرده اند، شهر رشادت، شهر شهادت و شهر مقاومت وعنقریب ........شهر آزادی . شب پیروزی انقلاب اسلامی ستاره ی رژیم صهیونیستی خاموش شد، شب پیروزی انقلاب اسلامی کنگره های کاخ سفید  مرکز کابالیسم و فراموشخانه ی فراماسونری صهیونیسم درهم فرو ریختند. در شب پیروزی انقلاب اسلامی موسی زمان آهنگ جان سامری کرد و در سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان1399 هجری قمری مصادف با 16 مرداد1358 فرمان داد که این خانه و کاشانه ی اسلام این دیرینه دین پیامبران رب جلیل و دین خلیل و آیین کلیم را از غاصبان رجیم و شیاطین شریر باز پس گیرید .

بعد از اربعون عام و در تاریخ   ۲۵ ذی القعده    ۱۴۳۶مصادف با ۱۸ / ۶ / ۱۳۹۴ رهبری خردمند و فرزانه انقلاب  فرمودند : اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید. فرمان رسید این خانه از دشمن بگیرید / تخت و نگین از دست اهریمن بگیرید و امروز همه می دانیم کمتر از 21 سال تا تحقق آن روز تاریخی فرا رویمان است و شمارش معکوس مرگ فرزندان اهریمن فرا رسیده است و پازل نابودی اختاپوس صهیونیستی هر روز تکمیل تر می شود .

لذا بر همگان است روز جهانی قدس را به صور مختلف در جان جهانیان بیش از پیش زنده نگه دارند تا این شعله در روز موعود اخگری شود برجان سلسله شیطان در قدس شریف.

روز قدس را بس گرامی می داریم 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها