کد مطلب: 396443
جمعه ۱۳۹۹/۳/۲ - ۱۴:۲۳

امام جمعه شهرستان صحنه :

برگزاری نماز جماعت در روز قدس عیدی بزرگی به مردم صحنه بود

مرصادنیوز: امام جمعه شهرستان صحنه گفت : برگزاری نماز جمعه در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان یک عیدی بزرگ به مردم صحنه بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام و المسلمین جواد الیاسی در آخرین نماز جمعه از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: همه افراد باید در همه حال به تقوای الهی عمل کنند.

وی ادامه داد: اقامه نماز جمعه از نعمت های خداوند متعال است که مومنان در آن گرد هم جمع می شوند و با یکدیگر ملاقات می کنند، زیارت، عبادت، اطلاع از اوضاع واحوال جهان اسلام در آن انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین الیاسی خاطر نشان کرد: برگزاری نماز جمعه در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان با این شرایط کرونایی با اعلام وضعیت سفید در شهرستان یک عیدی بزرگ به مردم صحنه بود تا مردم مومن از بهره های معنوی آن فیض ببرند وخدا را بر این نعمتش شاکر وسپاسگزاریم .

امام جمعه شهرستان صحنه گفت: سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر ، روزی که در تاریخ ما به‌عنوان روز مقاومت ثبت شده و از اصالتهای دوران دفاع مقدس است که باید از دستاوردهای عظیم و استراتژیک داخلی وخارجی آن درست استفاده کنیم و این روزهای بیاد ماندنی را ارج بگذاریم.

حجت الاسلام الیاسی با اشاره به افتخار آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: سوم اردیبهشت امسال سپاه، ماهواره نظامی را در مدار قرار داد و توان واقتدار دفاعی خود رابه رخ جهانیان  ودشمنان این ملت بزرگ کشید که این عمل سبب وحشت دشمن  وخوشحالی دوستان انقلاب شد که از برکات جنگ ودفاع مقدس ما سرچشمه گرفته است .

وی با اشاره به حضور مومنانه مردم خیر ونیکوکار صحنه در رزمایش مواسات وکمک مومنانه افزود: ملت ما بار دیگر عظمت وشکوه فرهنگی وانسانی خود را با لبیک به پیام حکیمانه ولی امر مسلمین امام خامنه ای به همه دنیا نشان داد که این مردم بی نظیر هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

کارشناس مسائل بین‌الملل:

اعتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: عتراضات آمریکا فراتر از نژادپرستی و اعتراض بع بی عدالتی و ناکارآمدی نظام حاکم است.

پربازدیدها