کد مطلب: 396447
جمعه ۱۳۹۹/۳/۲ - ۱۴:۳۳

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب:

روز قدس نماد مقاومت بین المللی علیه استکبار است

مرصادنیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: روز قدس نماد مقاومت بین المللی علیه استکبار و تداوم مقاومت اسلامی است.

تمری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد  با گرامیداشت روز جهانی قدس و حماسه سوم خرداد سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: روز قدس و روز سوم خرداد نماد مقاومت ملی و بین المللی جهان اسلام در مقابل زورگویان و مستبدان است که باید به عنوان نماد مقاومت ملت مسلمان مورد توجه قرار گیرند.

 وی افزود: انتفاضه فلسطین امروز مهمترین مساله جهان اسلام برای تداوم مقاومت بین المللی جهان اسلام علیه اشغال و نژادپرستی است و به یک فرهنگ جهانی علیه تروریسم بین المللی اسرائیل و آمریکا تبدیل شده است که هیچ چیز نمی تواند از ارزش آن بکاهد.

تمری گفت: امروز توجه به مساله فلسطین به عنوان یک فرهنگ ضرورت ملت های آزادیخواه جهان است و امام (ره) به درستی این نامگذاری را انجام دادند و این راهبرد توسط حضرت امام خامنه ای به شکل گسترده ای در حال دنبال شدن است.

 وی افزود: درحال حاضر که با وجود ویروس منحوس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی یوم الله روز قدس فراهم نیست  هیچ چیز نمی تواند از ارزش این روز مهم بکاهد زیرا این روز به عنوان یک فرهنگ اصیل ضد استکباری و ضدنژادپرستی در تاریخ و فرهنگ امروز جهانی نقش بسته است.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب افزود: ملت ایران در این برهه حساس با محکوم کردن رفتارهای ددمنشانه رژیم کودک کش و نژادپرست صهیونیستی و همچنین معامله قرن اعلام می کند پای آرمان های ملت فلسطین خواهد ایستاد و تا رهایی قدس شریف این جهاد و مسیر را ادامه خواهد داد.

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها