سرویس: تازه های سایت کد خبر: 396697 ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

جزییات ساخت سریال با محوریت شهید «حاج قاسم سلیمانی»

مرصادنیوز: پس از گمانه زنی ها و اسم های فراوانی که برای ساخت سریال شهید « حاج قاسم سلیمانی» دست به دست می شد، جزییات جدیدی پیرامون ساخت این سریال منتشر شد.

جزییات ساخت سریال با محوریت شهید «حاج قاسم سلیمانی»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از راه دانا , پس از شهادت سردار سلیمانی، در فضای مجازی و رسانه ها گمانه زنی های فراوانی برای ساخت سریال و فیلم سینمایی با موضوع شهید  « حاج قاسم» منتشر و در این میان هر بار نام یکی از تهیه کنندگان و یا کارگردانان برای این پروژه، منتشر می شد.
بهمن ماه سال گذشته بود که علی دارابی، معاون امور استان های صدا و سیما خبر از ساخت سریال شهید « حاج قاسم سلیمانی» برای تلویزیون داد. دارابی خبر داده بود که در سفری که با رئیس صداوسیما داشتیم ایشان گفتند که سریال فاخری برای شهید سلیمانی در صداوسیما ساخته شود که محور اصلی معاونت سیما خواهد بود و ما هم کمک خواهیم کرد.
 
سرویس فرهنگی «دانا» با خبر شده است که بالاخره پس از گمانه زنی ها و اسم های فراوانی که برای ساخت سریال شهید « حاج قاسم سلیمانی» دست به دست می شد، در نهایت سید مرتضی فاطمی به عنوان تهیه کننده این سریال انتخاب شده است.
 
سریال شهید «سردار سلیمانی» به تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی در حال حاضر در مرحله تحقیق و پژوهش برای نگارش فیلمنامه و انتخاب عوامل پروژه قرار دارد.
این سریال قرار است با پشتیبانی مرکز امور نمایشی سیما (سیما فیلم) تهیه و ساخته شود.
در کارنامه سید مرتضی فاطمی، تهیه کنندگی سریال «هوش سیاه2» و «شرایط خاص» به چشم می خورد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها