سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 396790 ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴

شهردار اسلام آبادغرب:

امام خمینی (ره) راه انقلاب اسلامی را برای آیندگان مشخص کردند

مرصادنیوز: شهردار اسلام آبادغرب گفت: امام خمینی (ره) مسیر و راه انقلاب اسلامی را برای آیندگان این آب و خاک مشخص و میسر کردند.

 امام خمینی (ره) راه انقلاب اسلامی را برای آیندگان مشخص کردند

علی حمیدی تبار در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره ) مسیر و راه انقلاب اسلامی را برای آیندگان  این آب و خاک  مشخص و میسر کردند  که نمونه بارز آن فرموده  امام راحل در زمان تبعید خود در سال ۴۲ مبنی بر اینکه سربازان من هم اکنون در گهواره هستند  که همین فرمایشات امام(ره ) در پیروزی انقلاب اسلامی به واقعه ای تاریخی پیوست که در نتیجه شاهد بودیم همان طفلان بزرگ شدند و بسیجی وار از جان خود مایه گذاشتند تا انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی تصریح کرد :در بحث مقابله با ویروس منحوس کرونا به فرموده رهبر انقلاب اسلامی تمام جوانان پای کار بودند و ما هم به عنوان شهردار موظف بودیم در کنار سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای جهادی و خودگردان با همکاری و هماهنگی  دیگر نهادهای دولتی و حاکمیتی  مدیریت شبانه روزی خدمات دهی همه آنها را به عهده بگیریم  تا اهدافی که مد نظر امام راحل مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی را به فرماندهی نایب بر حق و خلف معظم له، امام خامنه ای به  مرحله عمل برسانیم .

 حمیدی تبار عنوان کرد: شهرداری اسلام آبادغرب توانسته است به عنوان دومین شهر بزرگ استان کرمانشاه  رتبه اول را در مبارزه با ویروس منحوس کرونا به دست آورد.

 شهردار اسلام آباد غرب بیان کرد: استفاده از جوانان و نیروی جوان با افکار جهادی  در زمان مدیریت دوساله اینجانب در شهرداری اسلام آباد غرب اتفاق افتاده است که تعداد ۳۰ نفر بازنشسته داشته ایم و ۳۱ نفر نیروی جوان را به صورت پیمانی و رسمی جذب کرده ایم.

  حمیدی تبار اذعان داشت: در بحث تولید و خودکفایی نیز شهرداری اسلام آباد غرب در تمامی نیازهای خود از جمله  عمرانی، فضای سبز، امکانات داخلی و  بحث صندلی و مبلمان شهری به خود کفایی رسیده است که در این مدت سعی شده با همت  نیروهای فنی و توانمند این شهرداری تجهیزات و لوازم مورد نیاز مان را به تولید لازم برسانیم.

وی افزود: بر همین اساس  در این مدت با مجموعه همکاران  در شهرداری هم به شعار اقتصاد مقاومتی جامع عمل پوشانده ایم و هم اینکه توانسته ایم  در راستای جهش تولید، با حمایت مسئولین و همیاری و همکاری مردم شریف اسلام آباد غرب قدم هایی قابل توجهی را برداریم.

 
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها