سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 396793 ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد:

توزیع روزانه ۱۰۰ هزار عدد ماسک بهداشتی در کرمانشاه از روز شنبه

مرصادنیوز: معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: روزانه ۱۰۰ هزار عدد ماسک بهداشتی از روز شنبه در استان تولید و در داروخانه ها توزیع می شود.

توزیع روزانه ۱۰۰ هزار عدد ماسک بهداشتی در کرمانشاه از روز شنبه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، قباد محمدی امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک جوانرود اظهار داشت: با همت مسئولان روزانه بیش از ۵ هزار ماسک بهداشتی در شهرستان جوانرود تولید می‌شود.

وی افزود: مؤثرترین وسیله برای پیشگیری از ویروس کرونا استفاده از ماسک است که خوشبختانه با همت فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و مجموعه مردم و مسئولان، شهرستان جوانرود دومین رتبه تولید ماسک استان کرمانشاه به خود اختصاص داده است.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته از طریق شرکت‌های پخش و صدور حواله مازاد بر مصرف تولید ماسک جوانرود در استان توزیع می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: ۱۰ روزی است به دلیل کمبود پارچه تولید ماسک در شهر کرمانشاه متوقف شده است، اما از امروز با تأمین پارچه مورد نیاز تولید ماسک در شهر کرمانشاه شروع شده و از روز شنبه با تولید روزانه ۱۰۰ هزار عدد ماسک بهداشتی بین داروخانه‌های استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: امکانات و تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی و امکاناتی که در پیشگیری از بیماری کرونا مؤثر هستند به بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود اختصاص می‌یابد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها