سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 397935 22:11 - 1399/04/23

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد کرمانشاه معارفه شد

مرصاد نیوز: مدیرکل جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه طی مراسمی معارفه شد.

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد کرمانشاه معارفه شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه با حضور سیروس صابری، رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی امروز در واحد کرمانشاه برگزار شد.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم با اشاره به فرمایشاتی از مقام معظم رهبری اظهار داشت: معظم له می فرمایند «هر کجا که هستید آن را مرکز عالم بدانید و فکر کنید همه تصمیم ها به شما بستگی دارد»، لذا باید از توفیقی که محول شده به درستی استفاده کنیم  و در هر پست و سمتی که هستیم، باید برای انجام دقیق وظایف و مسئولیت های خود تلاش کنیم.

صابری با بیان اینکه محیط دانشگاه، مقدس است و باید تلاش کنیم که تقدس آن حفظ شود، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی محیطی برای جهاد علمی است و کارکنان باید روحیه انقلابی گری داشته باشند تا شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه این دانشگاه باشیم.

وی با تأکید بر جایگاه حراست در دانشگاه خاطرنشان کرد: حراست باید محل امن و امین دانشجویان، اساتید و کارکنان باشد و افراد را برای انجام کارهای خوب و پسندیده تشویق کنیم. قطعاً این موضوع روی افراد تأثیر مثبت می گذارد و نهادینه می شود.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: همچنین دستورالعمل های موجود نیز باید با توجه به فرهنگ و سنت های بومی هر منطقه اصلاح شوند.

صابری همچنین با قدردانی از زحمات و تلاش های محمدجعفر امیری مدیرکل سابق حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، وحید مرادی مدیرکل جدید را فردی شایسته و جوان دانست که با تلاش و پشتکار در دانشگاه آزاد اسلامی خدمت خواهد کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها