سرویس: اجتماعی کد خبر: 397957 15:17 - 1399/04/24

رقابت بیش از ۲۱۰۰ کرمانشاهی در آزمون دکتری ۹۹

رقابت بیش از ۲۱۰۰ کرمانشاهی در آزمون دکتری ۹۹

مرصاد نیوز: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی گفت: بیش از ۲۱۰۰ نفر برای آزمون دکتری سال ۹۹ در حوزه‌های دانشگاه رازی به رقابت خواهند پرداخت.

 علی سلیمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اظهار داشت: آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده از سوی سازمان سنجش همزمان با سراسر کشور در نوبت صبح روز پنجشنبه مورخ نهم مرداد ماه در حوزه‌های امتحانی دانشگاه رازی برگزار خواهد شد.

وی درباره حوزه‌های امتحانی برگزاری این آزمون افزود: آزمون دکتری در دانشکده‌های نفت و پتروشیمی، فنی مهندسی، ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی، مجتمع کلاسی و دبیرستان دخترانه وابسته به دانشگاه واقع در باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی علاوه بر محل پردیس کشاورزی واقع در بزرگراه امام خمینی (ره) و دانشکده علوم اجتماعی واقع در بلوار شهید بهشتی، مقابل بیمارستان امام علی (ع) برگزار می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی بیان داشت: در این آزمون مجموعاً ۲۱۳۰ نفر در حوزه‌های دانشگاه رازی به رقابت خواهند پرداخت.

این مسئول عنوان کرد: اطلاع رسانی درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه و مراجعه به باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری در روزهای آینده انجام خواهد شد.

سلیمی تصریح کرد: با توجه به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ورود داوطلبان، ضروری است شرکت کنندگان حداقل یک ساعت پیش از شروع آزمون در محل حوزه حضور یابند.

وی گفت: لازم است داوطلبان با ماسک در حوزه حضور یابند زیرا از ورود داوطلبان بدون ماسک جلوگیری خواهد شد البته به هیچ عنوان از ماسک فیلتردار استفاده نکنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی افزود: همچنین آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۶ و ۱۷ مردادماه تعیین شده است.

سلیمی گفت: سایر آزمون‌های ورودی آموزش عالی شامل آزمون سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه‌ای براساس برنامه زمان بندی قبلی اعلام‌شده برگزار می‌شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها