سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 398589 ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

رئیس اداره ارشاد اسلام آباد غرب مطرح کرد

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه مرصاد در اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه مرصاد در این شهرستان خبر داد.

برگزاری جشنواره فیلم کوتاه مرصاد در اسلام آبادغرب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، خسرو تمری صبح امروز در جلسه هماهنگی دبیرخانه دائمی بزرگداشت عملیات غرور آفرین مرصاد با موضوع برگزاری نخستین جشنواره استانی فیلم کوتاه مرصاد،با برشمردن جایگاه و نقش شهرستان اسلام آبادغرب در هشت سال دفاع مقدس گفت: این شهرستان جایگاه ویژه ای در دوران دفاع مقدس دارد و حضور جوان این شهرستان در خط مقدم جبهه های نبرد حق علیه باطل و نقش آفرینی آنها زبان زد آن روزها بود که هنوز در پس خاطرات مانده است.

وی افزود : عملیات مرصاد و جنایات و توحشی که منافقین در این شهر به خرج دادند بیانگر یک واقعیت تاریخی و یادآور جنایتی بود که خوارج در نهروان علیه دوستداران امام علی(ع) به خرج دادند و حتی جنایات منافقین در این شهر به مراتب بیشتر و بدتر و وحشتناک تر بود. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب بیان داشت: تنها با ابزار هنر است که می توانیم جایگاه این حماسه باشکوه تاریخی و خیانت های منافقین را بازگو کنیم و برگزاری جشنواره استانی فیلم کوتاه مرصاد قدمی ارزشمند در این مسیر است. 

این مسئول خاطر نشان کرد: با محوریت دبیرخانه دائمی بزرگداشت عملیات مرصاد و همکاری و مشارکت سایر ادارات و نهاد این رویداد را برگزار خواهیم کرد و از ظرفیت همه دستگاههای شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد. 

گفتنی است، در این جلسه راهکارهای لازم برای اجرای این جشنواره توسط اعضا  ارائه شد و نیز مقرر شد در اسرع وقت فراخوان جشنواره آماده و توزیع شود و دبیرخانه دائمی بزرگداشت عملیات مرصاد پیگیری لازم جهت اجرایی شدن جشنواره داشته باشد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برای حمایت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری لازم بعمل آورد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها