کد خبر: 398590 ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

در سرپلذهاب صورت گرفت؛

برگزاری جلسه کارگروه های قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) سرپل ذهاب

مرصاد نیوز: جلسه کارگروه های قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان سرپلذهاب باحضور اعضاء برگزار شد .

برگزاری جلسه کارگروه های قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) سرپل ذهاب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز جلسه کارگروه های قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت ولیعصر(عج) شهرستان سرپلذهاب باحضور اعضاء درمحل سالن جلسات این قرارگاه برگزار شد .

دراین جلسه که با محوریت عید سعید غدیر و برنامه های گرامیداشت این عید سعید در شهرستان برگزار شد اعضای حاضر درجلسه به بیان دیدگاهها و پیشنهادات خود برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسمات گرامیداشت این روز بزرگ در شهرستان پرداختند.

حجت الاسلام فاطمی نسب امام جمعه سرپلذهاب  در این جلسه اظهار داشت : واقعه غدیر خم  یک واقعه مهم و بزرگ در تاریخ اسلام است که موضوع امامت وولایت و دوران بعد از آخرین رسول خدا و هدایت مردم پس از پیامبر اسلام را مشخص کرده است.

وی افزود : عید سعید غدیر دربین شیعیان و مسلمانان جایگاه ویژه ای دارد و اثبات آن با سندهای محکم هم توسط علمای شیعه و هم علمای اهل سنت تایید شده است .

امام جمعه سرپل ذهاب تصریح کرد: این روز بزرگ باید با انجام برنامه های متنوع فرهنگی در جامعه گرامی داشته شود ولذا نیازمند یک برنامه ریزی مناسب برای اجرای هرچه بهتر و باشکوهتر است ضمن اینکه به دلیل وجود تهدید شیوع بیماری کرونا در شهرستان باید پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در برنامه ها رعایت شود.

در پایان این جلسه برنامه های همچون برگزاری جشن ، برگزاری مسابقات فرهنگی در فضای مجازی، توزیع بسته های کمک معیشتی، پخت وتوزیع غذای نذری گرم ،توزیع نان صلواتی و دستکش بهداشتی بین مردم برای اجرا در روز عید سعید غدیر مصوب گردید که با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها