سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 398722 ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۷

امام جمعه موقت صحنه :

غدیر مشعل هدایت و حرکت مسلمانان است

مرصاد نیوز: امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت: پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان در برابر ارتش تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه الگوی مقاومت اسلامی شده و این پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی را در منطقه گسترش داده است.

غدیر مشعل هدایت و حرکت مسلمانان است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حجت الاسلام و المسلمین علی بهمنی در خطبه های نماز جمعه شهرستان صحنه ضمن تبریک به مناسبت عید غدیر خم اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم امام زمان خود را بشناسیم و خودمان را با ایشان هماهنگ کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی افراد با ولی فقیه جامعه و مودت با ایشان زمینه ساز ظهور امام زمان عج است, تصریح کرد:  این هماهنگی باید همه جانبه باشد نه اینکه ما تک بُعدی عمل کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین بهمنی با اشاره به اینکه‌‌ غدیر مشعل هدایت و حرکت مسلمانان است تشریح کرد: ۳۵۶ نفر از راویان بزرگ اهل سنت نیز جریان بیعت غدیر را در زمان و مکان و ... یک شکل تاکید می کنند.

امام جمعه موقت شهرستان صحنه گفت:۲۳ مردادماه سالروز پیروزی غرورآفرین حزب الله لبنان در برابر رژیم جعلی صهیونیستی است و به خاطر همین اتفاق مهم به عنوان روز مقاومت در تقویم ملی نامگذاری شده است.

وی یادآور شد: پیروزی قهرمانانه حزب الله لبنان در برابر ارتش تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه الگوی مقاومت اسلامی شده و این پیروزی گفتمان انقلاب اسلامی را در منطقه گسترش داده است.

مدیر مدرسه علمیه امیر المومنین علیه السلام شهرستان صحنه اشاره ای به انفجار بیروت داشت و گفت : دست استکبار در این حادثه مشخص است چرا که به دنبال این هستند این حادثه را به  حزب الله نسبت دهند تا بتوانند جبهه مقاومت را تضعیف کنند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها