سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 398862 ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۲

فرماندار دالاهو:

مراسم محرم را بر اساس نقشه راهی که مقام معظم رهبری ترسیم فرموده اند، انجام خواهیم داد

مرصاد نیوز: فرمانداردالاهو گفت: مراسم محرم را بر اساس نقشه راهی که مقام معظم رهبری ترسیم فرموده اند، انجام خواهیم داد.

مراسم محرم را بر اساس نقشه راهی که مقام معظم رهبری ترسیم فرموده اند، انجام خواهیم داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   جلسه ستاد کرونای شهرستان دالاهو به ریاست محمدی فرماندار دالاهو در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا دکتر عزیزی و مهندس شاهمرادی مسولین بهداشت و درمان شهرستان دالاهو ، و همچنین خانم اکبری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گزارشی از اقدامات انجام گرفته و آخرین وضعیت شهرستان اعلام نمودند.

در ادامه جلسه کرم محمدی فرماندار دالاهو گفت: در ارتباط با برپایی مراسم ماه محرم ، مسئولین شهرستان بر اساس نقشه ترسیمی مقام معظم رهبری عمل خواهند کرد.

وی در ادامه با قرائت فرازهایی از فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرمایند : همه سوگواران حسینی، هیاتها، و مداحان موظف هستند هرچه ستاد ملی کرونا اعلام می کند ، عمل کنند‌و بنده هرچه آنها لازم بدانند مراعات خواهم کرد، گفت: تکلیف همه ما بعنوان برگزار کنندگان مراسمات محرم روشن است . همه ما رهروان و عاشقان مکتب امام حسین (ع) هستیم و با حفظ و رعایت دستور العملهای ستاد ملی کرونا این مراسم را بر پا خواهیم نمود.هیچ هیاتی حق ندارد خارج از ضوابط ستادملی مبارزه با کرونای کشور اقدام نماید.

وی با اشاره به گزارش رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر وضعیت مطلوب فعلی شهرستان افزود: این وضعیت مرهون همکاری و همراهی بزرگوارانه مردم شریف شهرستان دالاهو و سپس زحمات شبانه روزی عزیزان مجموعه بهداشت و درمان است.از همه این عزیزان صمیمانه تشکر می کنم و خاضعانه استدعای تداوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را دارم.

 

 

 

 

  

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها