سرویس: اجتماعی کد خبر: 399090 11:16 - 1399/05/30

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کرمانشاه مطرح کرد:

نظارت 100 بازرس بهداشتی بر نحوه برگزاری کنکور در کرمانشاه

نظارت 100 بازرس بهداشتی بر نحوه برگزاری کنکور در کرمانشاه

مرصاد نیوز: کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه از نظارت 100 بازرس بهداشتی بر نحوه برگزاری کنکور در این استان خبر داد.

بهمن خدادادیان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: در سطح شهرستان کرمانشاه 100 بازرس کار نظارت بر پروتکل های بهداشتی را در محل های برگزاری آزمون نظیر همراه داشتن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، نظارت بر توزیع بهداشتی بسته های غذایی و گندزدایی محل آزمون ۲۴ ساعت قبل از برگزاری را انجام می‌دهند.

وی افزود: بیشترین حوزه برگزاری آزمون کنکور در کرمانشاه به رشته تجربی با ۷۵ حوزه اختصاص دارد که در روز جمعه برگزار خواهد شد بازرسان و کادر بهداشت محیط نظارت در این راستا را برعهده خواهد گرفت.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: والدین دانش آموزان از تجمع در محل برگزاری آزمون بپرهیزند و پس از حضور دانش‌آموزان محل را ترک کنند یا در صورت اجبار در داخل وسیله نقلیه خود منتظر بماند زیرا تجمع سبب افزایش امکان انتقال ویروس خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد: طی روز گذشته و امروز آزمون به خوبی برگزار شده همچنین در زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد و دکترا نیز پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شد.

خدادادیان گفت: امیدواریم ظرف روزهای باقیمانده از کنکور به ویژه رشته تجربی که بیشترین شرکت کننده را دارد آزمون به خوبی برگزار شود و در این میان هماهنگی های لازم با دستگاه های مرتبط انجام شده است.

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه بیان داشت: دانش آموزان قبل از حضور در محل برگزاری آزمون باید به سامانه سلامت به منظور خود ارزیابی مراجعه کنند و در هنگام حضور در محل برگزاری آزمون ژل بهداشتی، ماسک و دستکش به همراه داشته باشند هرچند توصیه شده که مسئولان برگزاری آزمون پک بهداشتی را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها