سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399852 ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه:

کلاهبردای میلیاردی با صندوق وام خانگی در کرمانشاه/ زن کلاهبردار دستگیر شد

مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری زنی خبرداد که با راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی از 100 نفر کرده بود.

کلاهبردای میلیاردی با صندوق وام خانگی در کرمانشاه/ زن کلاهبردار دستگیر شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی وانقلاب کرمانشاه، شهرام کرمی در تشریح این پرونده گفت: اخیرا در یکی از شهرستان های شرقی استان پرونده کلاهبرداری زنی گزارش شد که در قالب راه اندازی صندوق وام خانگی اقدام به اخذ وجوهی از حدود تعدادی از مردم کرده بود.

وی تصریح کرد: این پرونده جمعا 100 شاکی دارد که حدود 20 میلیارد ریال در قالب صندوق وام خانگی به این زن کلاهبردار پول پرداخت کرده بودند. 

دادستان کرمانشاه ادامه داد: این زن کلاهبردارکه پس از دریافت وجوه از این افراد متواری شده بود با دستورات ویژه دستگاه قضایی و انجام کارهای اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی سریعا شناسایی و دستگیر شد. 

وی تاکید کرد: پرونده این کلاهبرداری در حال حاضر در دادسرای عمومی و انقلاب  بصورت ویژه درحال رسیدگی است. 

کرمی در ادامه هشدار دارد: در یکی دوسال اخیر شرکت های هرمی در قالب صندوق محلات به هر عنوانی اعم از کارگزاری بورس، خرید سکه و با فریب سودهای غیرمتعارف مردم را برای سرمایه گذاری این صندوق ها تشویق و وسوسه می کنند.

وی اضافه کرد: به شهروندان توصیه می کنیم، فریب چنین پیشنهادهای وسوسه انگیزی را نخورند و کاملا مراقب وعده های پوچ و خالی باشند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها