سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 399866 ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴

سازمان بسیج فرهنگیان کرمانشاه هتاکی نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد

مرصاد نیوز: هیأت اندیشه‌ورز سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه، بیانیه‌ای در محکومیت اهانت و توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبراکرم (ص) را صادر کرد.

سازمان بسیج فرهنگیان کرمانشاه هتاکی نشریه فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  هیأت اندیشه‌ورز سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه، بیانیه‌ای در محکومیت اهانت و توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبراکرم (ص) را صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است، عمل رذیلانه، ضدانسانی و ضداخلاقی اهانت به ساحت مقدس پیامبر مکرم اسلام (ص) کتاب مقدس و آسمانی قرآن عظیم توسط نشریه فرانسوی شارلی ابدو فضای منفی را ایجاد کرد و هر مسلمان آزاده‌ای را بر آن می‌دارد تا به روشنگری پرداخته و این اقدام اهانت‌آمیز و رذیلانه را سم‌زدایی و محکوم کند.

قلم‌های زهرآگین و زبان‌های دشمنان دشنام دهنده و حرکت‌های اختلاف‌افکن که در کشورهای غربی طی سال‌های گذشته بارها مشاهده شده است بار دیگر عواطف و احساسات همه مسلمانان بلکه همه موحدین متعهد و متدین را جریحه‌‌دار و آزرده‌خاطر ساخت و این خود به روشنی حکایت از سقوط مدعیان تمدن و انسانیت دارد.

هیأت اندیشه‌ورز سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمانشاه ضمن محکومیت این اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی شارلی ابدو، هرگونه توهین به مقدسات ادیان و پیامبران را به شدت محکوم کرده و ضمن هشدار به آمریکا و رژیم صهیونیستی و نوکران آن‌ها در منطقه یادآور می‌شود که ملت‌های مسلمان به ویژه مردم شریف ایران اسلامی نسبت به مسائل این منطقه حساس، هوشیار بوده و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت و اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

امید است با پیگیری‌های مجدانه وزارت امور خارجه در اعتراض رسمی به دولت‌های حامی، شاهد توقف این اقدامات وقیحانه و برخورد با عاملان و مسببان  این جسارت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان باشیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها