سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400060 ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰

در جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس مطرح شد؛

اجرای 40 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: به مناسبت چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ۴۰ برنامه متنوع در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار می شود.

اجرای 40 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اسلام آبادغرب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از  اسلام آباد خبر،به مناسبت چهلمین سال گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس شهرستان با حضور جمعی از مدیران فرهنگی شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب برگزار شد.

خسرو تمری دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان با گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با بیان اینکه شهرستان اسلام آبادغرب یکی از محورهای دفاع مقدس است، اظهار داشت: نسل های آینده به دفاع مقدس افتخار می کنند که ملتی جان خود را فدا کردند تا یک وجب از خاک میهن اسلامی مان جدا نشود.

وی افزود: تداوم ویروس کرونا نباید بر برنامه های ما تاثیر بگذارد بلکه باید با بهره گیری از فضای مجازی برنامه های فرهنگی و تبلیغاتی را سطح عمومی جامعه اجرا کنیم.

مهین زمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیز با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام و همچنین مظلومیت مردم شهر شهیدان مرصاد در زیر بمباران های دشمن، گفت: باید برای گرامیداشت  دفاع مقدس، خانواده شهدا و ایثارگران را پاس بداریم و در این میان همه ادارات در کنار بنیاد شهید در قبال خانواده شهدا وظیفه داریم.

سرهنگ همتی افسر ارشد سپاه شهرستان در این جلسه با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای این ایام گفت: امنیت امروز کشور ما مدیون جانفشانی شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

دیگر اعضای جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را درخصوص هرچه باشکوهتربرگزار کردن برنامه های هفته دفاع مقدس پیشنهاد دادند.

به گزارش خبرنگار این پایگاه خبری؛ فضا سازی شهری، دیدار با خانواده شهدا، تقدیر از ایثارگران و مدافعان سلامت، زنگ ایثار و مقاومت، یادواره شهدا، جشنواره‌های فرهنگی و هنری، غبارروبی مزار شهدا، خوشنویسی 40 وصیت نامه شهید، مسابقه فرهنگی در فضای مجازی و برنامه های ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی از برنامه های شاخص در هفته دفاع مقدس عنوان شد.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها