سرویس: اجتماعی کد خبر: 400931 20:45 - 1399/07/24

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه:

۸۰ درصد مبلغ فروش اموال مازاد هر دستگاه به خودش اختصاص می یابد

مرصاد نیوز: رییس سازمان مدیریت و بر نامه ریزی استان کرمانشاه از اختصاص ۸۰ درصد مبلغ فروش اموال مازاد هر دستگاه به خود آن خبر داد..

۸۰ درصد مبلغ فروش اموال مازاد هر دستگاه به خودش اختصاص می یابد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حبیب اله وفایی عصر امروز پنج شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به کسب مقام برتر استانداری کرمانشاه در ارزیابی عملکرد وزارت کشور در میان ۳۱ استان کشور اظهار داشت: این مهم با تلاش همه دستگاه های استان محقق شده است که از همه آنها قدردانی می کنیم.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه افزود: براساس قانون بودجه سال ۹۹ دستگاه های اجرایی می توانند نسبت به فروش اموال مازاد منقول و غیرمنقول خود اقدام و در کمیته مولد سازی مطرح کنند و سپس نتیجه آن به وزارت اقتصاد و دارایی منعکس شود.

وی خاطر نشان کرد: عایدی حاصل از این فروش خرج امورات خود استان در دو بخش هزینه ای و عمرانی خواهد شد.

وفایی ادامه داد: ۸۰ درصد مبلغ فروش اموال مازاد هر دستگاه به خودش اختصاص می یابد و ۲۰ درصد این میزان نیز به دستگاه هایی اختصاص خواهد داشت که امکان هیچ فروشی ندارند که برای دریافت این کمک حتما باید استعلام صورت گیرد.

این مسئول تصریح کرد: سقف اعتباری استان در مجموع ۱۸۰۰ میلیارد تومان بود که ۱۰ درصد آن یعنی ۱۷۶ میلیارد تومان به اعتبارات هزینه ای تخصیص داده شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه گفت: دو دستگاه استانداری و جهاد کشاورزی در استان فروش اموال مازاد داشتند.

وی ادامه داد: استانداری کرمانشاه ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشت که ۵ میلیارد و  ۲۰۰ میلیون تومان آن واریز و تحویل وزارت اقتصاد و دارایی از طریق خزانه داری شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها