سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 400973 11:32 - 1399/07/26

رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پادگان ابوذر در شهرستان سرپلذهاب:

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد

سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد

مرصاد نیوز:رئیس عقیدتی سیاسی تیپ ۷۱ پادگان ابوذر در شهرستان سرپلذهاب با اشاره به نقش مهم ارتش در تربیت نیروهای انقلابی،گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در راستای پیشبرد اهداف اسلامی گام برمی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حجت الاسلام جمال کرمی زرندی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن تسلیت شهادت امام رضا(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: در سال ۵۸ به پیشنهاد رهبر معظم انقلاب که در آن زمان در شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند و فرمان امام راحل در ۲۴ مهرماه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.

وی گفت: در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و سازمان مقدس عقیدتی سیاسی و معنویات مقام معظم رهبری این سازمان سه وظیفه مهم و اساسی مبنی بر ارتقاء معنویت، تبلیغ چهره ارتش در جامعه و معرفی چهره رزمی ارتش را بر عهده دارد.

حجت الاسلام کرمی زرندی افزود: تربیت نیروهای انقلابی بر عهده عقیدتی سیاسی است که بتوانند در جهت رو به رشد حرکت کنند لذا در ارتش حضور بیست هزار حافظ قرآنی نشانگر همین ارتقاء است و ما باید خودسازی کنیم و نیروی فرهنگی خودساخته باشیم که بتوانیم دیگرسازی کنیم و در بین اطرافیان و دیگران اثرسازی کنیم و نیروهای انقلابی تربیت کنیم.

وی اذعان داشت: امید است بتوانیم در راستای پیشبرد اهداف اسلامی و سازمان مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش گام های موثری برداریم.
 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها