سرویس: اجتماعی کد خبر: 401180 ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱

معضلی که بایستی فکری برای آن شود؛

سوختن زمان و بنزین در ورودی یکی از پرجمعیت ترین شهرک های کرمانشاه

مرصاد نیوز: در ورودی یکی از پرجمعیت ترین شهرک های کرمانشاه هزینه های سنگینی‌ به شهروندان با هدررفتن زمان و بنزین(سوخت خودروها) در ترافیک ایجاد شده، تحمیل می شود.

سوختن زمان و بنزین در ورودی یکی از پرجمعیت ترین شهرک های کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  یکی از نقاطی که همواره به ویژه در ساعات شلوغ روز ترافیک در آن به اوج می رسد، میدان آزادگان و شهرک‌پردیس است که متاسفانه آن گونه که شایسته است زیرساخت‌های لازم در این منطقه فراهم نشده است.

همچنین به دلیل حجم بالای ترافیک تصادفات زیادی هم در این منطقه دیده می شود.

زیرساخت های ترافیکی در شهرک پردیس پاسخگو نیست

سرهنگ فضل الله شیری در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: شهرک پردیس یکی از نقاطی است که زیرساخت های ترافیکی آن پاسخگوی جمعیت و تردد کنونی نیست.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: موضوع زیرساخت‌ها به شهرداری مربوط می‌شود با این حال شاهد عدم تناسب در این منطقه هستیم.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: علاوه بر شلوغی شهرک‌پردیس  راه عبوری چند شهرستان و استان در این مسیر قرار دارد.

سرهنگ شیری تصریح کرد: بار ترافیکی به ویژه در ساعات غروب در شهرک پردیس بسیار زیاد است.

وی عنوان کرد: به دلیل کمبود نیرو نمی توانیم شهرک ها را به جز هنگام بررسی تصادفات پوشش دهیم بلکه تنها قادر به پوشش معابر اصلی هستیم.

سرهنگ شیری گفت: شهرداری در بحث فراهم‌آوری زیرساخت های ترافیکی در شهرک پردیس برنامه‌هایی را در دستور کار دارد.

تقاطع غیرهمسطح آزادگان سال آینده کلید می خورد

محسن ارجمندی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: میدان آزادگان سه ورودی دارد که یکی در ابتدای کمربندی است که وارد شهرک صدرا و سپس پردیس می شود همچنین یک ورودی دور میدان آزادگان و دیگری ابتدای کمربندی اسلام آباد غرب قرار دارد.

وی افزود: این ورودی ها بار ترافیکی را کاهش می دهند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح در میدان آزادگان به عنوان بزرگ‌ترین تقاطع غیر هم سطح استان در دستور کار قرار دارد و سال آینده کلید خواهد خورد.

ارجمندی گفت: دور میدان آزادگان یک اصلاح هندسی صورت گرفته و یک شانه راست گرد به سمت پردیس اضافه شده که بخشی از بار ترافیکی را کاهش داده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها