سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401210 15:00 - 1399/08/02

نگهداري هرگونه كالا در انبار بدون داشتن كد انبار تخلف محسوب مي شود

نگهداري هرگونه كالا در انبار بدون داشتن كد انبار تخلف محسوب مي شود

مرصاد نیوز: مسئول روابط عمومي اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه گفت: نگهداري هرگونه كالا در انبار بدون داشتن كد انبار تخلف محسوب به شمار می رود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، مسلم قادری در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله اظهار داشت: نظر به ضرورت ثبت موجودي برخی از كالاها در سامانه اعلام موجودي سازمان حمايت وزارت صنعت معدن و تجارت از تاريخ ابلاغ اين آگهي متصديان واحدهاي صنفي مشمول كه داراي پروانه كسب معتبر و فعال هستند با در دست داشتن پروانه كسب و مدارك شناسايي جهت ثبت نام اطلاعات آنها در سامانه مذكور به اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه مراجعه کنند.

وی افزود: این کالاها مربوط به اتحاديه خواروبارفروشان ، قصابان ، خبازان و قنادان ، واحدهاي مرغداري ، مصالح ساختماني ، لوازم التحرير و لاستيك خودرو شهرستان پاوه می باشد که در ادامه لیست اقلام این کالاها که فقط در انبار كالا نگهداري مي کنند می آید.

مسئول روابط عمومي اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه  با بیان اینکه پس از تأييد مدارك آنها كد انبار براي آنها تعريف خواهد شد، ادامه داد: در پايان هر ماه موجودي كالاي نگهداري شده در انبار را برابر جدول ذيل به اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اعلام ، تا در بانك اطلاعاتي مراكز ذخيره سازي و نظارت بر موجودي كالاي كشور ثبت شود.

این مسئول بیان داشت: نگهداري هرگونه كالا در انبار بدون داشتن كد انبار تخلف محسوب و مشمول تشكيل گزارش بازرسي و ارسال به تعزيرات حكومتي خواهد شد و اداره صمت شهرستان در قبال واحدهاي سهل انگار هيچ تعهدي نخواهد داشت .   

وی در پایان گفت: محل انبار باید دارای کدپستی و بصورت جداگانه از طریق اتحادیه مربوطه پروانه کسب صنفی اخذ کند.

گفتنی است، لیست کالاها به شرح زیر است.

رب گوجه فرنگي
روغن نباتي جامد
روغن نباتي مايع
شكر سفيد
قند
ماكاروني
برنج
چاي
عدس
لپه
لوبيا
نخود
پودر شوينده دستي
پودر شوينده ماشيني
تخم مرغ
پنیر
کره پاستوریزه
گوشت قرمز(گرم)
گوشت قرمز(منجمد)
گوشت مرغ(گرم)
گوشت مرغ(منجمد)
آرد
گندم
روغن
شکر
جو
ذرت
کنجاله سویا
تیرآهن سنگین (ساز 20 به بالا
میلگرد ساده
میلگرد آجدار
ورق فولادی
سیمان خاکستری (پاکتی)
سیمان خاکستری (فله)
کاغذ چاپ و تحریر
کاغذ روزنامه
لاستیک خودرو سواری
لاستیک خودرو باری
لاستیک اتوبوس
whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها