سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401247 ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳

رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب مطرح کرد:

درصورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی در ارائه خدمات دچار مشکل خواهیم شد

مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب گفت: در فاز بحران هستیم و درصورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی در ارائه خدمات دچار مشکل خواهیم شد.

درصورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی در ارائه خدمات دچار مشکل خواهیم شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  دکتر محمدرضا نادری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، اظهار کرد: باتوجه به افزایش موارد بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کوید ۱۹(ویروس کرونا)در فاز بحران هستیم و در صورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی در ارائه خدمات دچار مشکل خواهیم شد.

وی ضمن دعوت از عموم مردم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: عاجزانه خواهشمندیم تا دو هفته آینده در منزل بمانید و امورات غیر ضروری را به فرصتی دیگر موکول کنید.
نادری خاطر نشان کرد: در صورت خروج از منزل ماسک زده و فاصله دومتری از همدیگر را رعایت کنید و هنگام برگشت به منزل لباسها را بیرون منزل و در هوای آزاد گذاشته ،دست و صورت را با آب و صابون حداقل ۲۰ثانیه بگوئید.
وی افزود: از حضور در تجمعات و مهمانیهای خانوادگی پرهیز کرده و در صورت بیمار بودن خود را در منزل قرنطینه کنید و از فرستادن کودکان بدلیل خطر انتقال بیماری به منزل سالمندان خانواده خودداری کنید.

نادری خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت دستورالعملهای بهداشتی ظرفیت بیمارستان جوابگو نبوده و خدمت رسانی به همشهریان گرامی مشکل خواهد شد.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای مردم شریف شهرستان، از مردم تقاضا کرد تا کادر درمان را در شبکه بهداشت و درمان یاری کنند.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها