سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401257 17:46 - 1399/08/03

استاندار کرمانشاه:

راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی کار ارزشمندی است

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی را کار ارزشمندی دانست و گفت: چرا که صنعت و صنعتگران احساس می کنند دولت به دنبال حل مشکلات آنها است.

راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی کار ارزشمندی است

به گزارش خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه  عصر امروز در بیست و ششمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه اظهار داشت:  تحریم های ظالمانه و شرایط کرونا موجب شده تا کشور از نظر اقتصادی در شرایط مطلوبی نباشد که این مهم نیازمند کار شبانه روزی است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور رزم حسینی به عنوان وزیر صمت، افزود: باید از این حضور نهایت استفاده را ببریم چرا که در گذشته بررسی مصوبات استانها در ستاد ملی تسهیل گاهی تا هفت ماه به طول می انجامید و در برخی موارد هم عملی نمی شد اما در حال حاضر این مهم به مدیران جهادی و با تجربه محول شده است که می تواند گامی مهم در این زمینه باشد.

مدیر ارشد استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی در استان عنوان کرد: وقتی صحبت از شبانه روزی بودن این مرکز می شود نشان دهنده تلاش شبانه روزی در کشور برای رفع موانع تولید و بهبود کسب و کار است.

وی با بیان اینکه ممکن است این مرکز نقص هایی داشته باشد، ادامه داد: راه اندازی این مکان کار ارزشمندی است چرا که صنعت و صنعتگران احساس می کنند دولت به دنبال حل مشکلات آنها است.

بازوند خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی باید توجه داشته باشند که نمایندگان خود در مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی را از میان افراد کارآزموده، مقتدر و صاحب اختیار انتخاب کنند تا بتوانند مشکلات را حل و فصل کنند  و اگر چنانچه گزارشی مبنی بر عدم ارائه خدمات مناسب این نمایندگان گزارش شود، خود مدیر کل و یا معاونان وی باید در این مرکز حضور پیدا کنند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه راه اندازی این مرکز تا مقداری حجم کار ستاد تسهیل را کاهش می دهد، اضافه کرد: باید از طریق صدا و سیما، رسانه ها، فضای مجازی، تبلیغات محیطی و ... اطلاع رسانی لازم به مردم در زمینه راه اندازی این مرکز صورت گیرد.

بازوند عنوان کرد: باید از روز دوشنبه شاهد راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی استان باشیم و به سمت حل مشکلات واحدها گام برداریم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها