سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401304 22:48 - 1399/08/04

فرماندار ثلاث باباجانی خبر داد:

آغاز واردات کالا از مرز شیخ صله ثلاث باباجانی

مرصاد نیوز:فرماندار ثلاث باباجانی گفت: واردات کالا از مرز شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی به صورت رسمی و با استفاده از کارت الکترونیکی مرزنشینان آغاز شد.

آغاز واردات کالا از مرز شیخ صله ثلاث باباجانی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فرماندار ثلاث باباجانی در گفتگو با خبرنگار  هزارماسوله  اظهار داشت: واردات کالا از مرز شیخ صله شهرستان ثلاث باباجانی به صورت رسمی و با استفاده از کارت الکترونیکی مرزنشینان آغاز شده است.

شکری افزود: واردات کالا بر اساس تصمیمات دولت است و تلاشی که جناب استاندار انجام داده اند واردات کالا هم اکنون امکان پذیر است و بازاریان و تجار بدون محدودیت می توانند در سامانه تجارت ثبت نام و کالا خریداری کنند .

وی گفت: مزایای آن هم به مرزنشینان و تا شعاع ۲۰ کیلومتر خواهد رسید.

وی ادامه داد:حدود ۷۰۰ هزار تومان سود به هر خانواری خواهد رسید و هیچ محدودیتی برای کسانی که کار تجارت و بازرگانی انجام می دهند ندارد و می توانند ۱۲۰ قلم کالا در کشورهای مختلف خریداری و وارد بازار و نهایتا ترخیص دهند که نفع ان هم برای مردم خواهد بود.

شکری تصریح کرد: ۷ هزار و ۵۰۰ کارت دارنده کارت فعال در شهرستان می توانند از مزایای واردات استفاده نمایند و کسانی که محل سکونت آنها تا شعاع ۲۰ کیلومتر از این طرح از قلم افتاده اند  پیگیر ثبت نام شوند و افزایش این آمار هم با تایید شورا و دهیار مانعی ندارد.

وی تصریح کرد: مرحله اول این واردات انجام شده است و ان شاالله بتوانیم این بازار شیخ صله و بازارهای دیگر اورامانات را گسترش دهیم و کسانی که در اورامانات در بازار اقتصادی هستند با مرزنشینان همراهی داشته باشند تا این بازارها را رونق داده و نفع آن هم به مردم برسد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها